jamala

"Taniec z Gwiazdami". Teraz Jamala, a wcześniej? Przypominamy, które zagraniczne gwiazdy tańczyły w programie

Trwa 13. edycja "Tańca z gwiazdami". Jedną z jej uczestniczek jest ukraińska piosenkarka, aktorka i autorka tekstów krymskotatarskiego pochodzenia - Jamala. Wcześniej na parkiecie tanecznego show pojawiali się już inne zagraniczne gwiazdy. Byli wśród nich m.in. aktorzy, muzycy czy sportowcy. Przypomnijmy sobie, jak w programie poszło Conrado Moreno czy Helenie Vondráčkovej.

18.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji programu! Niektórzy z nich spokojnie mogliby zorganizować u siebie kolejny odcinek show!

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów, którzy żywo interesują się życiem występujących na parkiecie gwiazd. Praktycznie wszyscy uczestnicy show chętnie się dzielą za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko postępami z tanecznych treningów, ale i tym, jak mieszkają. Domy niektórych z nich przypominają prawdziwe pałace! Zobaczcie, jak się urządziły gwiazdy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". To już pewne! Ukraińska gwiazda wystąpi w "Dancing with the Stars". Polsat potwierdził udział Jamali w kolejnej edycji tanecznego show

Telewizja Polsat potwierdziła kolejnego uczestnika najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Będzie nią Jamala, ukraińska piosenarka, o której udziale w tanecznym show spekulowano już od jakiegoś czasu. Ujawniono również, że podczas jej udziału w programie organizowane będą zbiórki pieniędzy na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.

22.07.2022Taniec z gwiazdami

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×