james bond

"Nie czas umierać". Misiek Koterski i Dagmara Bryzek, Andrzej Chyra i Karolina Bruchnicka na polskiej premierze nowego Bonda! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami uroczysta polska premiera najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. "Nie czas umierać". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, w tym m.in. Misiek Koterski ze swoją nową partnerką Dagmarą Bryzek, Andrzej Chyra czy Karolina Bruchnicka. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

30.09.2021Nie czas umierać

"Nie czas umierać". James Bond kocha piękne kobiety! Najpiękniejsze dziewczyny agenta 007! Która z nich jest najseksowniejsza?

W kinach można oglądać już najnowszą, 25. część przygód Jamesa Bonda pt. 'Nie czas umierać". To doskonały moment, aby bliżej przyjrzeć się partnerkom najsłynniejszego filmowego szpiega! Oto najpiękniejsze dziewczyny agenta 007. Która z nich jest najseksowniejsza? Zobacz nasz subiektywny ranking i wybierz swoją ulubienicę!

29.09.2021Nie czas umierać

"Nie czas umierać". Złota księżna Kate na premierze "Bonda"! Billie Eilish, Stormzy, Harry Kane dołączyli do gwiazd kina - zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu!

"Nie czas umierać" to jeden z wielu filmów, których premiera była przekładana z powodu pandemii. Ale z pewnością najbardziej wyczekiwany. Obok odtwórców głównych ról i gwiazd kina w Royal Albert Hall zjawili się znani sportowcy, muzycy i politycy. Zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu w galerii!

29.09.2021Nie czas umierać

Filmy 2021. Zapowiedzi premier kinowych na 2021 rok. Co oprócz wyczekiwanego Jamesa Bonda i nowej "Wonder Woman"?

Początek nowego roku to czas planowania i stawiania sobie celów na najbliższą przyszłość. To również dobry moment na zaplanowanie przynajmniej części swoich kontaktów z kulturą w kolejnych miesiącach. Postanowiliśmy ułatwić Wam takie działanie i przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, premier filmowych zaplanowanych na 2021 rok.

05.01.2021Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×