James Gandolfini w filmie familijnym w Nickelodeon

Gwiazdy serialu "Rodzinya Soprano" razem w familijnym filmie "Nicky Spoko" w Nickelodeon już 20 października.

Multimedia

O Nicholasie Borellim (w tej roli znany z serialu iCarly Noah Munck), można powiedzieć tylko tyle, że jest spokojnym, wzorowym uczniem i grzecznym synem. Kiedy zostaje wysłany na wakacje do wujka Frankiego do Brooklynu, Nicky stara się odnaleźć w nowym środowisku. Jest to szczególnie trudne z daleka od nadopiekuńczych rodziców i bezpiecznego domu! Pewnego dnia, przez przypadek, wszyscy najwięksi gangsterzy Nowego Jorku biorą go za groźnego Nicky’ego Spoko, który trzęsie całym miastem. Z dnia na dzień Nicky staje się postrachem całej okolicy.

Z nową tożsamością i większą pewnością siebie chłopak lepiej poznaje siebie. Odkrywa także rodzinne sekrety oraz uczy się, że nie zawsze wszystko jest tym, czym się wydaje. "Nicky Spoko" to gangsterska opowieść w iście komediowej odsłonie.

W roli Frankiego zobaczymy Steve’a Schirripę, znanego z roli Bobby’ego Baccalieriego w serialu "Rodzina Soprano". Film powstał na bazie książki dla młodzieży napisanej wspólnie przez Shirripę i Charlesa Fleminga - dziennikarza pracującego m.in. dla magazynów Newsweek i Vanity Fair. "Nicky Spoko" to niejako autobiograficzna historia. Shirripa wychował się na Brooklynie i sam ma włoskie korzenie. Aktor już raz miał okazję przyjrzeć się z bliska "gangsterskiemu życiu" - w 1995 roku zadebiutował epizodem w filmie "Kasyno" Martina Scorsese.

"Nicky Spoko" jest też ostatnim filmem, w którym zagrał zmarły w czerwcu tego roku James Gandolfini. Aktor wystąpił gościnnie w roli Bobby’ego Eggsa. Oprócz Gandolfiniego, w filmie pojawili się także inni członkowie obsady "Rodziny Soprano" - Michael Imperioli, Tony Sirico i Vincent Curatola.

Premiera: 20 października, niedziela, godz. 16:00

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×