"Jamestown" sezon 2. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu twórców "Downton Abbey"? Jak zmieni się życie bohaterów?

"Jamestown" - serial twórców "Downton Abbey" powraca z drugim sezonem! Nowe romanse, tłumione pragnienia, wielkie miłości, zbrodnia, zdrady i porwania! Jak potoczą się losy pierwszych brytyjskich osadników w Ameryce? Jak zmienią ich życie kobiety, które dołączyły do swoich mężczyzn? Oglądaj już wkrótce!

Multimedia

"Jamestown" sezon 2. od niedzieli, 9.06.2019 r. w Epic Drama! - sprawdź program tv

"Jamestown", serial twórców "Downton Abbey" opowiadający o początkach życia brytyjskich kolonistów w Ameryce powraca z drugim sezonem. Akcja pierwszej serii rozpoczęła się w 1629 roku, kiedy to na amerykańskiej ziemi pierwsi brytyjscy osadnicy - sami mężczyźni - założyli kolonię Jamestown. Dwanaście lat później do swoich ojców, mężów, ukochanych dołączyły kobiety. Nie były wówczas świadome, co przyniesie im przyszłość w tym obcym świecie i z jakimi zmianami i konsekwencjami dla męskiego społeczeństwa będzie się wiązało ich przybycie do osady.

Meryl Streep zagrała w 2. sezonie dzięki Nicole Kidman!Zobacz więcej

Druga seria to kontynuacja opowieści o życiu trzech kobiet: Jocelyn, Alice i Verity, zmagających się z wyzwaniami związanymi z budowaniem nowego życia w pięknym, ale groźnym miejscu. Jamestown rozwija się dynamicznie: kwitnie handel, a plantacje tytoniu zaczynają przynosić mieszkańcom bogactwo. Spokój i dobrobyt nie potrwają jednak długo, a osadnicy wkrótce znowu znajdą się w centrum mrożących krew w żyłach wydarzeń. Dojdzie do zbrodni, która wstrząśnie całą społecznością, a podejrzanie o jej dokonanie padnie na niemal wszystkich mieszkańców kolonii.

W osadzie pojawią się Hiszpanie, a przybyli do Jamestown robotnicy z Angoli będą musieli porzucić swoje marzenia o niezależności. Zrodzą się nowe romanse, tłumione pragnienia, wielkie miłości, dojdzie do zdrady i porwania. Zyski przyniosą także kontakty z tubylcami, ale nikt nie zrezygnuje bez walki ze swojego udziału w bogactwach Wirginii. Będzie trwała walka o władzę w mieście, a polityka wpłynie na całą jego społeczność. Budowa nowego domu w Nowym Świecie nie jest łatwa — czy kolonistom uda się zachować czyste sumienia?

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×