Jan Borysewicz skończył z alkoholem

Jan Borysewicz, który przez wiele lat kojarzony był z alkoholowymi ekscesami, postanowił raz na zawsze skończyć z nałogiem.

Multimedia

Jan Borysewicz, lider Lady Pank, nigdy nie ukrywał, że alkohol zajmuje ważne miejsce w jego życiu. Przez 40 lat muzyk bardzo dużo pił i zdarzały mu się przez to różnego rodzaju ekscesy oraz wypadki. Teraz Borysewicz zdecydował, że nadszedł czas, by porzucić alkohol.

- Od 40 lat. Po tylu latach powiedziałem sobie dość. Najwyższy czas, żeby zadbać o swoje zdrowie, jeśli chce się kontynuować swoją działalność twórczą. Gdy dość często imprezowałem, mój organizm był naprawdę wycieńczony, miałem skurcze w rękach w czasie koncertu i nie mogłem grać. To była wina alkoholu - powiedział Borysewicz w wywiadzie dla Tok FM.

CZYTAJ TAKŻE: VIDEO I JAN BORYSEWICZ - NOWY SINGIEL [POSŁUCHAJ] ROZSTANIE BORYSEWICZA

Dodał również, że impulsem, który sprawił, że zdecydował się skończyć z alkoholem, był upadek ze schodów. Muzyk miał sobie wtedy powiedzieć, że już nigdy więcej coś podobnego nie może mu się przydarzyć. - Ja teraz rządzę. Powiedziałem sobie, że przestaję i koniec. Bez żadnej terapii. Byłem nawet u hipnotyzera, który powiedział, że nie jestem alkoholikiem - stwierdził Borysewicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×