jan holoubek

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Polski dramat wraca i nadal szokuje. Oto wszystko, co o nim wiemy

Sprawa Tomka Komendy wstrząsnęła swego czasu całą Polską. Historia powróciła i uderzyła ze zdwojoną siłą przy premierze filmu Jana Holoubka "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Ta dwuletnia produkcja stopniowo zaczyna stopniowo zyskiwać popularność po raz kolejny. Dlaczego? Przypominamy wstrząsający film o ludzkim dramacie, który poruszył cały kraj.

21.09.202225 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

"Pan Wołodyjowski". Rola Basi Wołodyjowskiej zapewniła Magdalenie Zawadzkiej-Holoubek status gwiazdy. Pokazujemy, jak zmieniła się jedna z ikon polskiego kina

Magdalena Zawadzka-Holoubek debiutowała w wieku 18 lat w filmie "Spotkanie w bajce". Najbardziej kojarzona jest z rolą Basi z "Pana Wołodyjowskiego" Jerzego Hoffmana. Aktorka ma na swoim koncie setki ról i przez lata zbudowała swoją pozycję w świecie aktorstwa. Jak potoczyło się jej życie zawodowe, ale także prywatne, od czasów stawiania pierwszych kroków na scenie?

19.07.2022Pan Wołodyjowski

"Doppelganger. Sobowtór". Pierwsze zdjęcia z nowego filmu Jana Holoubka! Jakub Gierszał i Tomasz Schuchardt w rolach głównych

Jan Holoubek zakończył pracę na planie swojego nowego filmu, produkcji TVN Grupa Discovery. Tym razem reżyser skupia się na kradzieży tożsamości, historia dotyczy agenta służb specjalnych, jednak jego życiorys jest jedynie pretekstem to opowiedzenia o ludzkich słabościach i namiętnościach. „Doppelganger. Sobowtór” na ekranach kin zagości na początku przyszłego roku, a tymczasem prezentujemy pierwsze kadry z filmu.

14.06.2022Doppelgänger. Sobowtór

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Film o Tomaszu Komendzie doczekał się serialowej wersji! Kiedy i gdzie premiera?

Player zaprasza na wyjątkową odsłonę przeboju kinowego, który w 2020 roku podbił serca widowni i krytyków filmowych. Serial Player Original „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to opowieść o życiu młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił. Produkcja pozwala jeszcze lepiej poznać tę emocjonującą historię, rozwijając wątki, które nurtują polskich widzów. Premiera już 24 stycznia tylko na Playerze!

18.01.202125 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" [RECENZJA]. Piotr Trojan zachwyca jako Tomasz Komenda! To kino, które boli, uwiera i frustruje!

Noc sylwestrowa 1996/1997. Na dyskotece w Miłoszycach pod Wrocławiem bawi się 15-letnia Małgorzata. Rano jej zwłoki zostają znalezione między okolicznymi gospodarstwami, a diagnoza śledczych jest następująca: dziewczyna najpierw została brutalnie zgwałcona, a następnie zmarła z wykrwawienia i wyziębienia. Ponad trzy lata później, po nagłośnieniu sprawy w programie "Telewizyjne Biuro Śledcze", zatrzymany zostaje podejrzany - Tomasz Komenda. O innej stronie tych wydarzeń wspomina film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

18.09.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×