Janachowska: Chcę mieć dziecko!

Iza Janachowska (23 l.) jest jeszcze bardzo młodą kobietą, ale już marzy o dziecku.

Multimedia

Tancerka niestety jest obecnie samotna. Ma jednak nadzieję, że wkrótce to się zmieni. Artystka wychowała się w domu przepełnionym miłością. Wierzy, że niebawem będzie spotka kogoś z kim założy rodzinę i wspólnie stworzą dom, w którym słychać będzie śmiech dziecka.

  • Moja przyjaciółka urodziła dziecko i patrząc na to małe szczęście sama zapragnęłam takiego bobaska. Kiedy jestem w centrum handlowym nie mogę powstrzymać się od wstąpienia do sklepu z rzeczami dla niemowlaków. Na razie kupuję ciuszki dla dziecka Magdy, ale mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła robić te zakupy dla swojego dziecka - wyznała Faktowi Janachowska, którą znamy z występów w "Tańcu z Gwiazdami".

Artystka ma na swoim koncie wiele nagród tanecznych, jednak wie, że praca to nie wszystko. - Poza pracą chciałabym mieć ostoję w postaci domu i rodziny. Teraz wspierają mnie rodzice. To im wszystko zawdzięczam - przyznaje szczerze Iza. Być może już wkrótce w życiu atrakcyjnej tancerki pojawi się mężczyzna, który zdobędzie jej serce i da jej dziecko, o którym marzy.

Zobacz również: Urbańska dostanie 100 tysięcy za rolę!

Czytaj także: Saleta poniesie porażkę w tańcu?

Komentarze

Skomentuj
  • lenka (gość)

    Dziewczyno!Korzystaj z życia póki nie masz dziecka! Co innego pobawić się z dzieckiem kilka godzin, a co innego mieć je na stałe...

    30.03.2010 14:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×