"Janosik". Witold Pyrkosz o pracy na planie: Wszystko doskonale się układało, nie było żadnych spięć

Rola rozbójnika Pyzdry przyniosła Witoldowi Pyrkoszowi uznanie i stała się jego przepustką do kariery. Jak aktor wspominał czasy "Janosika"?

Multimedia

"Janosik" to serial, który powstał 40 lat temu i do tej pory przyciąga widzów przed telewizory. Jedną z najbardziej charakterystycznych postaci serialu jest Pyzdra, grany przez Witolda Pyrkosza, którego kariera zaczęła się właśnie od występu w "Janosiku". Jak aktor wspomina czasy gry w serialu?

CZYTAJ TAKŻE: WITOLD PYRKOSZ BĘDZIE GRAŁ W "M JAK MIŁOŚĆ" DO KOŃCA ŻYCIA' WITOLD PYRKOSZ GOTÓW PRACOWAĆ PÓKI SIŁ STARCZY

- Zgrupowano nas w jednym miejscu, bo kierownictwo produkcji sądziło, że w ten sposób najlepiej aktorów upilnują. To był kolosalny błąd, gdyż wszystkie bankiety odbywały się właśnie tam, gdzie mieszkaliśmy. Po jakimś czasie postanowiono zmienić lokalizację i nasza zmartwiona gospodyni powiedziała: "Wie pan, ile miałam pieniędzy za butelki zwrotne?". To moja pierwsza duża rola serialowa, a praca w otoczeniu tak wspaniałych ludzi, sprawiała, że wszystko doskonale się układało. Nie było żadnych spięć i nerwowych sytuacji - powiedział Witold Pyrkosz w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×