janosik

Kultowe role w polskich serialach. Nie tylko Dario z "Ślepnąc od świateł" zapadł wszystkim w pamięć!

Choć serialowe role czasem postrzegane były jako mniej prestiżowe, często po latach zyskują miano kultowych. Co ciekawe to właśnie role w serialowych produkcjach mogą być największym aktorskim wyzwaniem i co za tym idzie przynieść sympatię widzów i popularność. Także w rodzimych produkcjach zdarzały się aktorskie kreacje, które na dobre zapadły nam w pamięć. Oto 10 ról z polskich seriali, które stały się kultowe. Sprawdźcie, czy rozpoznajecie je wszystkie!

29.07.2022Ranking

Anna Dymna była bez pamięci zakochana w swoim pierwszym mężu. Nie zmieniła tego jego skłonności do przemocy i alkoholu. "Natychmiast wybaczałam mu wszystko"

Anna Dymna to jedna z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych polskich aktorek ostatnich dekad. Na filmach z jej udziałem wychowywały się kolejne pokolenia Polaków, jednak niewiele osób wie, że jej pierwszy mąż potrafił czynić z życia aktorki piekło! Mimo wszystko, Anna Dymna bezgranicznie go kochała!

19.07.2022Kochaj albo rzuć

"Janosik". Wielu aktorów z serialu zrobiło karierę, nie wszystkim się jednak udało. Jak potoczyły się losy Perepeczko, Pyrkosza, Dymnej, Cnoty, Lemańskiej?

Polacy pokochali telewizyjnego rozbójnika i jego przygody. Choć od premiery serialu "Janosik" mija w tym roku 49 lat, widzowie nadal z sentymentem wracają do odcinków. W produkcji zagrało wielu aktorów, których kariery w późniejszych latach nabrały tempa. Czy wszystkim się udało? Sprawdziliśmy, jak potoczyły się dalsze losy aktorów wcielających się w bohaterów "Janosika".

10.01.2022Janosik

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×