Janusz Chabior wziął ślub! Kim jest wybranka aktora? To Agata Wątróbska, aktorka znana z wielu polskich seriali!

Janusz Chabior wziął ślub! Wybitny polski aktor poślubił w minioną sobotę w Warszawie Agatę Wątróbską, aktorkę, którą widzowie mogą kojarzyć z wielu polskich seriali. Zdjęciami z uroczystości pochwalił się w sieci.

Multimedia

Janusz Chabior

Janusz Chabior i Agata Wątróbska powiedzieli sobie "tak" w sobotę, 20 czerwca 2020 roku w Klasztorze Ojców Kamedułów na warszawskich Bielanach.

Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez - ujawnił Robert Górski, który był świadkiem na ślubie Janusza Chabiora.

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemkiem Kossakowskim!Zobacz więcej

Dziękuje Bogu za Takiego męża ,Wojtkowi Drozdowiczowi za piękną ceremonie i Wszystkim którzy sercem byli z nami w tym dniu ❤️ Dziękujemy za piękne życzenia - napisała w mediach społecznościowych Agata Wątróbska.

Janusz Chabior to wybitny polski aktor, który w tym roku skończył 57 lat. Agata Wątróbska ma 31 lat. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Zagrała w wielu popularnych polskich serialach m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Prokurator". Ostatnio widzowie mogli ją również oglądać w serialu "Mały Zgon" produkcji Canal+.

Na Instagramie Janusza Chabiora pojawiło się kilka zdjęć z ceremonii zaślubin, a pod nimi szybko posypały się komentarze z gratulacjami. Oprócz fanów, najlepsze życzenia dla Młodej Pary przesłali: Cezary Pazura, Katarzyna Zielińska, Olga Frycz, Grażyna Wolszczak, Tomasz Karolak i inni!

No Kolego!!!!! Wszelkiej pomyślności ❤️❤️ - napisał Cezary Pazura.

Gratulacje 🥳 Niech Wam się żyje najpiękniej ❤️ - napisała Olga Frycz.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    urodziła się w 81 roku to ma 39 lat

    22.06.2020 14:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×