Janusz Józefowicz broni "Rolowania" Nataszy Urbańskiej: To była prowokacja!

Janusz Józefowicz, reżyser teledysku do piosenki Nataszy Urbańskiej "Rolowanie", a prywatnie jej mąż, nie rozumie zamieszania wokół klipu.

Multimedia

Kilka dni temu do sieci trafił teledysk do piosenki Nataszy Urbańskiej "Rolowanie", która znalazła się na płycie "Polor". Użytkownikom serwisu YouTube utwór wyraźnie nie przypadł do gustu, o czym świadczy przeważającą większość negatywnych ocen. Co ciekawe, reżyserem klipu jest mąż Nataszy - Janusz Józefowicz. Zdziwienie budzi również tekst piosenki, ponieważ trudno się zorientować, czy piosenkarka śpiewa po polsku, czy po angielsku.

CZYTAJ TAKŻE: DZIWNA PIOSENKA NATASZY URBAŃSKIEJ. W JAKIM JĘZYKU ŚPIEWA? [WIDEO] NATASZA URBAŃSKA POJEDZIE NA EUROWIZJĘ Z "ROLOWANIEM"? [WIDEO]

Józefowicz nie rozumie zamieszania wokół utworu. W rozmowie telefonicznej z "Dzień Dobry TVN" zaznaczył, że "Rolowanie" to celowa prowokacja.

- Ilość nienawiści, która pojawiła się wokół teledysku, jest znakiem naszych czasów. Także i to, że każdy może anonimowo opluwać każdego. To była pewnego rodzaju prowokacja. Nie można zapominać, że jest to kreacja artystyczna. Ludziom bez poczucia humoru może wydać się to bulwersujące - powiedział Józefowicz.

A Wy jak oceniacie "Rolowanie"?

CZYTAJ TAKŻE: NATASZA URBAŃSKA I JANUSZ JÓZEFOWICZ CHCĄ MIEĆ DRUGIE DZIECKO URBAŃSKA O JÓZEFOWICZU: - CO ZA BUC!

FILM https//youtu.be/GXFKre2vaEE

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×