Jarosław B. były piłkarz Lechii zatrzymany. Były partner Anny Przybylskiej podejrzewany o gwałt?

Niespełna 40-letni Jarosław B. to były reprezentant Polski w piłce nożnej i zawodnik Lechii Gdańsk. Jak udało się ustalić „Dziennikowi Bałtyckiemu” mężczyzna jest podejrzewany o gwałt, do którego miało dojść w miniony weekend w Sopocie.

Multimedia

Według ustaleń "Dziennika Bałtyckiego", 39-letni dziś Jarosław B., były piłkarz - reprezentant Polski, zawodnik Lechii Gdańsk i były partner Anny Przybylskiej w ręce policji wpadł we wtorek (16.04.2019) rano, po tym jak młodsza od niego kobieta zgłosiła, że w weekend padła ofiarą gwałtu z jego strony w trakcie imprezy, która odbywała się w Sopocie.

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu będzie zmieniać dziewczyny w damy! Program zastąpi ciągle przesuwane od emisji show "Starsza pani musi fiknąć"?Zobacz więcej

W dniu dzisiejszym został zatrzymany Jarosław B. w związku z podejrzeniem popełnienia czynu przeciwko wolności seksualnej – potwierdza nasze ustalenia prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Odmawia jednak jakiejkolwiek bardziej szczegółowej informacji na temat.

Więcej informacji na temat tej sprawy znajdziecie w Dzienniku Bałtyckim.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Życie (gość)

    Życie. Swoj scenariusz, piszę. B

    17.04.2019 18:47
  • E (gość)

    Ojciec trojki osieroconych dzieci imprezuje po knajpach i hotelach!

    16.04.2019 22:59
  • TI nie wierze zbyt poważny ojciec (gość)

    Nie wierzę zbyt powazny.facet i rozsadny

    16.04.2019 22:31
  • Siago (gość)

    Dokładne... Akurat ten facet mógłby mieć każda... Nie wierze, ze poleciał na smarkule prawie 20 lat młodsza... Są 2 możliwosci... Albo Panu Bieniukowi totalnie odbiło... W co nie wierzę, albo wykorzystała jego naiwność i dobre serce i chce go wyrobić... Współczuję i jemu i dzieciakom... Nawet najszlachetniejszego człowieka potrawa pacany zniszczyć... 😠😠😠😠

    16.04.2019 18:36
  • przeciwpatologi (gość)

    najwieksze szmaty oskarzaja ojca dzieci,sama mu wlazla na pisiorka...pewnie jej nie chcial na stale i postanowila sie zemscic........jestem pewna ze jej nie zgwalcil.

    16.04.2019 18:30
  • mk (gość)

    teraz każdy mężczyzna najpierw zdradzi a potem zgwałci

    16.04.2019 18:14
  • iwa (gość)

    przykładny tatuś brawo!!!!

    16.04.2019 18:09
  • Ewa (gość)

    Moze tak być,i pewnie tak było.

    16.04.2019 17:24
  • Ewa (gość)

    Moze tak być,i pewnie tak było.

    16.04.2019 17:23
  • Życzliwa (gość)

    Szkoda dzieci.

    16.04.2019 16:52
  • Anna (gość)

    Jak łatwo człowiekowi zniszczyć życie... Po co taka suczka spotyka się w hotelu z prawie 40-letnim mężczyzną? To oczywiste, może nie chciał stałego związku to zniszczyć gościa najlepiej.... Żal

    16.04.2019 16:43
  • amanda (gość)

    szok

    16.04.2019 16:33
  • Michalak (gość)

    Siema widzowie

    16.04.2019 16:14
  • Michalak (gość)

    Ja

    16.04.2019 16:13
  • Mira (gość)

    Przecież on nie musi nikogo gwalcic same mu dają. Następna celebrytka.

    16.04.2019 16:11
  • Michalak (gość)

    Ja

    16.04.2019 16:11