Jarosław Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu po wyjściu z aresztu! Piłkarz komentuje oskarżenia: Ciężkie chwile, staramy się pozbierać

Jarosław Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu po wyjściu z aresztu. Były piłkarz Lechii Gdańsk w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN" skomentował oskarżenia o brutalny gwałt, jakiego miał się dopuścić w jednym z trójmiejskich hoteli. Bieniuk odniósł się też do ostatnich publikacji w mediach. Jak zamieszanie wokół niego znoszą jego najbliżsi i dzieci?

Multimedia

Jarosław Bieniuk został zatrzymany przez policję we wtorek (16.04.2019) rano, po tym jak niespełna 30-letnia kobieta oskarżyła go o brutalny gwałt. Do zdarzenia miało dojść w nocy z piątku na sobotę 12/13 kwietnia w sopockim apartamencie wynajmowanym przez Bieniuka. Były piłkarz Lechii Gdańsk opuścił areszt po 48 godzinach. Finalnie nie postawiono mu zarzutów za gwałt. Usłyszał jedynie zarzut udostępnienia środków psychoaktywnych.

Jarosław Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu po wyjściu z aresztu. Były piłkarz Lechii Gdańsk w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN" skomentował oskarżenia o brutalny gwałt, jakiego miał się dopuścić w jednym z trójmiejskich hoteli.

Dwa dni w areszcie, pierwszy raz w życiu byłem na komisariacie. Nigdy nie byłem osobą karaną, nawet notowaną, więc ciężkie chwile. Staramy się pozbierać.

Siwiec, Majdan, Boniek i inni stają murem za byłym partnerem Anny Przybylskiej. Został wrobiony?Zobacz więcej

Bieniuk odniósł się też do ostatnich publikacji w mediach. Jak zamieszanie wokół niego znoszą jego najbliżsi i dzieci?

Rodzina stanęła na wysokości zadania. Dzieci mnie dobrze znają, wiedziały, że to jest nieprawda i że za chwilę wrócę do domu.

Jarosław Bieniuk w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" potwierdził, że znał kobietę, która go oskarżyła. Ze względu na toczące się śledztwo, były piłkarz nie mógł jednak wyjawić żadnych szczegółów.

Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że nie jestem osobą agresywną. Ten obraz, który sam o sobie czytam jest koszmarny. Mam nadzieję, że to się jak najszybciej skończy.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Pati (gość)

  Wierzę, że jesteś niewinny. Życzę szybkiego powrotu do normalności!!!

  27.04.2019 23:06
 • Marzena (gość)

  Jarek trzymaj się i nie poddawaj się po prostu spotkałeś nie odpowiednią kobietę na swojej drodze !

  27.04.2019 22:32
 • Marzena (gość)

  Jarek trzymaj się i nie poddawaj się po prostu spotkałeś nie odpowiednią kobietę na swojej drodze !

  27.04.2019 22:32
 • Becia (gość)

  Tak długo jak nie udowodni mu się winy, jest niewinny, a ja widzę, że wszyscy już wydali wyrok, no, no, wszyscy na wszystkim się znają, jak zwykle!!!!!!!!

  27.04.2019 22:04
 • Karusin (gość)

  Dlaczego prokurator nie zakazał wypowiedzi publicznych Bieniuka . Przecież on wybiela się i tymi wypowiedziami zbiera wokół siebie grono obrońców. To będzie miało wpływ na wyrok. To jest Polska i to jest możliwe.

  27.04.2019 21:24
 • K (gość)

  Gowno

  27.04.2019 20:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×