Jarosław Kret w "Pogodzie na jutro" na antenie NOWA TV

Już 3 marca na antenie telewizji NOWA TV wystartuje "Pogoda na jutro". Będzie emitowana codziennie tuż po programie informacyjnym "24 godziny". Głównym prezenterem "Pogody na jutro" został Jarosław Kret.

Multimedia

"Pogodę na jutro" poprowadzi prezenter Jarosław Kret, uhonorowany Telekamerą 2012 w kategorii Prezenter Pogody. Na antenie NOWEJ TV wystąpił już gościnnie 3 stycznia w programie "24 godziny". Jarosław Kret znany jest m.in. z programów "Planeta Kreta", "Podróże z barometrem" czy "Polska według Kreta". Obecnie można go oglądać także na antenie TVN w programie "Agent - Gwiazdy".

Uczestnicy zdradzają, kto jest Agentem w 2. edycji [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prognozę pogody dla NOWEJ TV przygotowuje Biuro Prognoz "AURA".

NOWA TV jest ogólnodostępną, bezpłatną telewizją skierowaną do całej rodziny. W swoim portfolio ma programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. NOWA TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

Jarosław Kret o trudnościach w programie "Agent-Gwiazdy": Ja nie potrafię pracować w grupie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×