jarosław mergner

"Chłopaki do wzięcia". Tak mieszka Jaruś! Pokazujemy, jak wygląda mieszkanie, w którym Jarek wspólnie z Gosią cieszą się urokami małżeństwa

Ślub Jarusia i Gosi był jednym z najważniejszych wydarzeń w historii programu "Chłopaki do wzięcia". Po zawarciu małżeństwa, jeden z ulubieńców widzów wprowadził się do swojej żony. Pokazujemy, jak wygląda mieszkanie, w którym Jaruś będzie cieszył się urokami długo wyczekiwanego małżeństwa.

07.09.2022Chłopaki do wzięcia

Tym "Chłopakom do wzięcia" udało się znaleźć miłość w programie. Zobaczcie, jak wyglądają ich partnerki!

"Chłopaki do wzięcia" już od 10 lat cieszą się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od tego czasu przez program przewinęła się cała masa uczestników, którzy przez lata bezskutecznie poszukiwali swojej drugiej połówki. Nielicznym z nich się jednak udało i dziś dzielą oni swoje życie wspólnie ze swoimi wybrankami. Kto poza Jarusiem i Bandziorkiem znalazł jeszcze miłość w "Chłopakach do wzięcia"?

03.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś rozstał się z żoną!? Smutne doniesienia na temat małżeństwa gwiazdy "Chłopaków". Wiadomo, gdzie teraz mieszka?

Ślub Jarusia i Gosi był jednym z najważniejszych wydarzeń w historii programu "Chłopaki do wzięcia". Wówczas wszystko wskazywało na to, że Jarek w końcu ułożył sobie życie. Okazuje się jednak, że najnowsze doniesienia na temat jego małżeństwa mówią zupełnie co innego. Jaruś ostatecznie rozstał się z Gosią? Jak teraz wygląda jego życie?

06.07.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". odcinki 291- 300. Nowa wybranka Henia odwiedzi go na gospodarstwie, a Stefan przefarbuje włosy na niebiesko. [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Henio w końcu dopnie swego i uda mu się zaprosić na swoje gospodarstwo Marysię. Z kolei kariera disco polo Andelka nabierze rozpędu i pojawi się przed nim perspektywa występu na żywo na jednym z koncertów. Natomiast Stefan pod wpływem byłej dziewczyny Pączusia przefarbuje włosy na niebiesko. Co się jeszcze wydarzy?

27.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyznał całą prawdę o swoim małżeństwie! Jego fani długo czekali na te wieści

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był niedawny ślub Jarusia, który jest jednym z ulubionych uczestników słynnego programu. Jakiś czas temu fani Jarka zaczęli się coraz bardziej obawiać tego, że jego małżeństwo mogło się jednak rozpaść. W związku z narastającymi spekulacjami dotyczącymi jego związku, Jaruś postanowił wydać zaskakujące oświadczenie, w którym wyznaje całą prawdę o swoim związku z Gosią.

26.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś zareagował na spekulacje o końcu jego małżeństwa! Jego najnowszy filmik rozwiewa wszelkie wątpliwości

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był niedawny ślub Jarusia, który jest jednym z ulubionych uczestników słynnego programu. Jakiś czas temu fani Jarka zaczęli się coraz bardziej obawiać tego, że jego małżeństwo mogło się jednak rozpaść. W najnowszym opublikowanym przez Jarusia nagraniu, uczestnik popularnych "Chłopaków" postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości związane z jego małżeństwem z Gosią.

21.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" odcinki 283-288. Karina będzie miała nowego chłopaka, a Andelek zostanie gwiazdą disco polo? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Andelek zostanie zaproszony do domu lokalnej gwiazdy disco polo, a Karinie wpadnie w oko chłopak, z którym już miała kiedyś do czynienia. Z kolei pan Henio pozna kobietę, która w końcu będzie odpowiadać jego wymaganiom. Co się jeszcze wydarzy?

28.04.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Dlaczego mama Jarka nie pojawiła się na ślubie syna? Pani Aniela jest na odwyku? Jarek Mergner wyznał prawdę!

Jarek Mergner to postać, której fanom programu "Chłopaki do wzięcia" przedstawiać nie trzeba. To zdecydowanie jeden z najbardziej znanych uczestników kontrowersyjnej telenoweli dokumentalnej. W ostatnich dniach fani show zastanawiali się, czemu na ślubie Jarka zabrakło jego mamy, Anieli. Zaczęły pojawiać się różne spekulacje, które Jarek Mergner postanowił przerwać i wydał oświadczenie!

27.04.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". To koniec małżeństwa Jarusia? Fani zauważyli bardzo ważny szczegół!

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był ślub Jarusia, który jest jednym z ulubionych uczestników słynnego programu. Jeszcze niedawno widzowie cieszyli się szczęściem uczestnika, któremu po latach starań w końcu udało się odnaleźć miłość. Czyżby jednak jego szczęście nie trwało zbyt długo? Fani, którzy na co dzień śledzą Jarka w mediach społecznościowych zauważyli niepokojący szczegół, który może świadczyć o tym, że jego małżeństwo należy już do przeszłości.

25.04.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyląduje na bruku!? Co będzie z jego małżeństwem? Fani poważnie zaniepokojeni

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w historii "Chłopaków do wzięcia" był ślub Jarusia, który jest jednym z najpopularniejszych uczestników słynnego programu. Jeszcze niedawno widzowie cieszyli się szczęściem uczestnika, któremu po latach starań w końcu udało się odnaleźć miłość. Okazuje się jednak, że fani mają pewne obawy co do sytuacji, w której aktualnie znalazł się Jaruś.

21.04.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Nowa "teściowa" Jarusia w ogniu krytyki fanów! Doprowadzi do rozpadu małżeństwa? "Biedny Jaruś"

Za nami pierwsze odcinki najnowszego sezonu programu "Chłopaki do wzięcia". Mogliśmy w nich oglądać przygotowania Jarusia do ślubu z jego przyszłą żoną. Widzowie mieli również okazję poznać przyszłą "teściową" Jarka. Kobieta nie zrobiła najlepszego wrażenia na fanach programu, którzy dali temu wyraz w mediach społecznościowych.

11.04.2022Chłopaki do wzięcia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×