jarosław skiba

Przeczytaj także:

Zmarli w 2022 roku. Jerzy Połomski, Witold Paszt, Franciszek Pieczka i inni. Wspominamy tych, którzy odeszli w 2022 roku

Koniec roku za pasem. Wspominamy tych, którzy odeszli w 2022 roku. Jerzy Połomski, Witold Paszt, Franciszek Pieczka, królowa Elżbieta II, Jerzy Trela, Jolanta Lothe, Barbara Krafftówna - oni zmarli w 2022 roku. W ostatnich miesiącach pożegnaliśmy mnóstwo znanych i cenionych osobistości ze świata filmu, muzyki czy sportu. W galerii wspomnijmy tych, których nie ma już wśród nas.

23.11.2022Zmarli w 2022 roku

Miss Polonia 2022. Najpiękniejsze Polki wzięły udział w sportowej rywalizacji. Wybrano Miss Polonia Sportu!

W pięknej scenerii uzdrowiska miejskiego Studio Sante w Warszawie najpiękniejsze Polki rywalizowały o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Finalistki musiały zmierzyć się w trzech konkurencjach, pod czujnym okiem trenera personalnego oraz obecnej Miss Polonia, Natalii Gryglewskiej. Tytuł najbardziej wysportowanej dziewczyny tegorocznej edycji konkursu zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka.

16.05.2022Miss Polonia 2022

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 6. Powracający na tor Ninja Warrior Polska Michał Grochoła, żołnierka Sandra Drabik i nauczycielka Agnieszka Rynkiewicz! Czy ktoś z nich awansował do finału?

Za nami 6. odcinek 3. sezonu "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzyli się m.in. powracający do programu Ninja Warrior Polska trener personalny Michał Grochoła, żołnierka i sportsmenka Sandra Drabik oraz nauczycielka klas 1-3, Agnieszka Rynkiewicz. Zmagali się z nimi również Michał Kądziela, a także Tomasz Barański. Kto pokazał moc? Zobacz zdjęcia!

06.04.2021Ninja Warrior Polska

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×