jeden dzień z życia przyrody

Przeczytaj także:

"Lamparcica". Dwuczęściowy dokument o samicy lamparta na Polsat Viasat Nature. Kiedy premiera?

Lasy galeriowe Serengeti to królestwo groźnej zjawy – to właśnie tam na łowy wychodzi samica lamparta. Przez wiele dni potrafi być niemal niewidzialna — a potem pojawia się znikąd, aby dopaść ofiarę. Dla innych zwierząt jest śmiertelnym zagrożeniem, ale nie poluje bez powodu – musi przecież nakarmić swoje młode, które ma dopiero pięć miesięcy. Premiera dwuodcinkowego programu „Lamparcica” odbędzie się w poniedziałek, 2 maja o 21:00 na kanale Polsat Viasat Nature.

27.04.2022Lamparcica

"David Attenborough i cmentarzysko mamutów". Sir David Attenboroug odkrywa cmentarzysko mamutów sprzed 200 tysięcy lat! Dokument na Polsat Viasat Nature

W 2016 roku para spacerująca po świeżo wykopanym żwirowisku niedaleko angielskiego miasta Swindon, zauważyła coś niezwykłego wystającego z błota. Był to wierzchołek ogromnej skamieniałej kości – jak się później okazało, fragmentu nogi mamuta. Sally i Neville Hollingworth, poszukiwacze-amatorzy, natknęli się na odkrycie życia – cmentarzysko mamutów w prehistorycznym korycie Tamizy. O tym niezwykłym znalezisku opowie dokument "David Attenborough i cmentarzysko mamutów", którego premiera na Polsat Viasat Nature.

12.03.2022David Attenborough i cmentarzysko mamutów

1939 Na żywo. Viasat World prezentuje wyjątkowy projekt na 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Filmy Polsat Viasat History dostępne na VOD

We wtorek (8 sierpnia) Viasat World ogłosił oficjalny start inicjatywy 1939 Na żywo. To nowatorski projekt cyfrowy, przy użyciu nowoczesnych kanałów komunikacji, który pozwala w trybie rzeczywistym śledzić wydarzenia z przeszłości opowiedziane autentycznym głosem ich uczestników. Dziesięciotygodniowe przedsięwzięcie będzie funkcjonowało w polskiej i angielskiej wersji językowej.

06.08.20191939 Na żywo

"Ostatni królowie - wojownicy Europy ". Nowy serial dokumentalny kanału Polsat Viasat History [ZDJĘCIA]

Tysiąc lat temu Wiking, Sakson i Norman walczyli o chwałę i koronę małej wyspy u wybrzeży Europy. W ciągu roku dwóch z nich zginęło w bitwie. Trzeci został zwycięzcą, zdobywając majątek i władzę, o jakich nawet nie marzył. Zapraszamy na pasjonujące spotkanie z historią trzech królów, trzech bitew oraz trzech najazdów które na zawsze zmieniły Europę - "Ostatni królowie - wojownicy Europy", najnowszy serial dokumentalny, od 15 marca w każdą środę tyko na kanale Polsat Viasat History.

28.03.2017Ostatni królowie - wojownicy Europy

Miesiąc z wielkimi kotami na Nat Geo Wild od 7 lutego [WIDEO]

Wspaniali łowcy, bezwzględni zabójcy – nie ma na naszej planecie skuteczniejszych drapieżników niż wielkie koty. Od lwów, tygrysów, gepardów do jaguarów i innych, opanowały niegdyś cały świat. Dziś te majestatyczne stworzenia są jednymi z najbardziej zagrożonych gatunków na Ziemi. Podczas „Miesiąca z wielkimi kotami” Nat Geo Wild przedstawi kocich drapieżników z innej, niż dotychczas, perspektywy i pokaże, jak ważne są to zwierzęta dla naszego świata.

28.01.2016Nat Geo Wild

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×