"Jeden z dziesięciu". Imponujący finał 122. edycji! Pani Jolanta Syganiec i pan Piotr Bruc zachwycili w Wielkim Finale!

Za nami finał 122. edycji programu "Jeden z dziesięciu". Po imponującej rozgrywce wygrał Piotr Bruc, który grę skończył z drugim najwyższym w historii wynikiem. Ile punktów zdobył?

Multimedia

Imponujący finał 122. serii "Jednego z dziesięciu"

Wielki Finał teleturnieju "Jeden z dziesięciu" to moment, w którym naprzeciwko siebie staje dziesiątka uczestników z największą liczbą punktów, zdobytych w poszczególnych odcinkach danej serii. W finałowej rozgrywce 122. edycji w najlepszej trójce znaleźli się: Jolanta Syganiec, Piotr Bruc i Piotr Konsik. Rozgrywka była naprawdę emocjonująca.

Uczestnik oświadczył się na wizji! Wygrał odcinek, ale co z odpowiedzią dziewczyny?Zobacz więcej

Pani Jolanta i pan Piotr Bruc szybko wyeliminowali swojego przeciwka, który skończył grę mają 132 punkty na koncie. Pan Piotr zdobył przewagę nad panią Jolantą, prosząc prowadzącego, Tadeusza Szuka, aby zadawał pytania jemu, a nie konkurentce. Mimo że to pani Jolanta początkowo była faworytką, ostatecznie nie zdołała go przegonić. Zdobyła 556 punktów. Z kolei zwycięzca Wielkiego Finału zgromadził aż 836 punktów. To drugi najwyższy w historii wynik.

Tłumacząc, jak należy przygotowywać się do teleturnieju, pan Piotr podkreślił, że trzeba "upodobnić się do 'gąbki' i chłonąć wszelką wiedzę całym ciałem". Nic, tylko brać przykład. Panu Piotrowi gratulujemy!

Teleturnieje TVP dyskryminują osoby niepełnosprawne?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×