"Jeden z dziesięciu". Uczestnik dokonał historycznego osiągnięcia! Niewiarygodny Wielki Finał 124. serii teleturnieju!

Redakcja Telemagazyn
Sebastian Witkowski zakasował wszystkich w finale "Jeden z dziesięciu". Uzyskał najwyższą punktację w całej 124. serii teleturnieju!Fot. TVP
Za nami Wielki Finał 124. edycji programu "Jeden z dziesięciu". Po wyrównanej walce wygrał Sebastian Witkowski, który ukończył grę z najwyższą punktacją w całej serii teleturnieju. Ile punktów zdobył?

"Jeden z dziesięciu" - niewiarygodny finał 124. serii

W Wielkim Finale teleturnieju "Jeden z dziesięciu" rywalizuje ze sobą dziesięcioro uczestników z największą liczbą punktów zdobytych w odcinkach poszczególnej serii. W finałowym, niezwykle emocjonującym pojedynku stanęli do walki: tłumacz literacki z Poznania, Miłosz Młynarz, Magdalena Adamiak - pracowniczka administracji oraz Sebastian Witkowski, emeryt wojskowy.

Na początku programu to Miłosz Młynarz zdawał się być najlepiej przygotowanym uczestnikiem, ale liderką szybko została Magdalena Adamiak. Poległa przy pytaniu o foton. Wyglądało na to, że Sebastian Witkowski niczego nie zdziała, ale na cztery minuty przed końcem rozgrywki nie tylko odrobił straty, ale także, grając na siebie, ograł wszystkich. Zdobył 40 tysięcy złotych za finał i dodatkowe 10 tysięcy za najwyższą punktację w całej serii - 555 punktów. Uczestnicy odpowiedzieli na wszystkie pytania, jakie miał przygotowane prowadzący.

Na facebookowym fan page`u teleturnieju posypały się komentarze internautów:

W mojej opinii bezsprzecznie zasłużony zwycięzca całej serii. Gratulacje.

Gratulacje dla zwycięzcy ! A brawo dla całej trójki finalistów za piękną i wyrównaną walkę !

Brawo dla zwycięzcy! Pan Sebastian MISTRZ . Ze spokojem i opanowaniem poczekał na swoją kolej ale jak ruszył to "siwy dym"za sobą zostawił. Gratulacje, bardzo mu kibicowałam i zasłużenie wygrał. Cała trójka do godni siebie zawodnicy. Fantastyczny finał ????

Piekny pojedynek, godny wielkiego finału. Brawa dla zwyciezcy i dla rywali.

Mega finał, niesamowita była ta końcówka i pogoń pana Sebastiana ????

Wspaniała uczta dla telewidzów. Wielkie gratulacje dla całej trójki niesamowitych finalistów! Chapeaux bas! ❤️