"Jeden z dziesięciu". Uczestnik oświadczył się na wizji! Wygrał odcinek, ale co z odpowiedzią dziewczyny?

Kamil Jaworski - uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" oświadczył się na wizji swojej dziewczynie, Oli! Wygrał odcinek, ale co z odpowiedzią dziewczyny?

Multimedia

"Jeden z dziesięciu" od poniedziałku do piątku o godz. 18:55 w TVP1! - sprawdź program tv

W piątek, 15 marca 2019 r. wyemitowany został odcinek teleturnieju "Jeden z dziesięciu", w którym doszło do oświadczyn! Kamil Jaworski z Olsztyna, przedstawiając się, oświadczył się swojej dziewczynie!

Teleturnieje TVP dyskryminują osoby niepełnosprawne?Zobacz więcej

Uczestnik wykorzystał czas, który miał na zaprezentowanie się w kilku słowach. Po tym, jak powiedział jak się nazywa, skąd pochodzi i gdzie pracuje, wyznał:

Interesuję się wieloma rzeczami, ale najbardziej interesuje mnie moja dziewczyna Ola, którą bardzo kocham i chciałbym ją teraz poprosić o rękę.

Mężczyzna wygrał cały odcinek, a tuż po jego emisji na profilu programu w mediach społecznościowych internauci zaczęli zastanawiać się, czy oświadczyny zostały przyjęte. Doczekali się odpowiedzi samej zainteresowanej! "Kamil facebooka nie posiada. Oświadczyny zdecydowanie przyjęte - napisała Ola Czechowska z Olsztyna - narzeczona pana Kamila. Gratulujemy!

Kim jest asystentka Tadeusza Sznuka, która roznosi słynne kuferki? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×