„Jedenastka”. Nowy serial Disneya o sportowych przygotowaniach i osiągnięciach [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Jedenastka” to serial o sportowych przygotowaniach i osiągnięciach – piłka nożna spotyka się tu z chęcią osiągania osobistych celów. Historia koncentruje się na 16-letnim Gabo Moretim, który mieszka ze swoją babcią Amelią w malowniczym miasteczku Álamo Seco.

Multimedia

"Jedenastka" premiera w poniedziałek, 15 maja o 14:10na kanale Disney XD

Największą pasją Gabo jest piłka nożna. Jego wyróżniające się umiejętności piłkarskie dostrzegł Francisco - trener prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym. Francisco zaproponował Gabo stypendium w swojej szkole i możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej Złote Jastrzębie. Nastolatek zaczyna swoją życiową przygodę od przelotu do Buenos Aires, gdzie będzie mieszkał w szkolnym internacie. Gabo marzy o tym, żeby stać się świetnym piłkarzem, a zarazem bardzo mało wie o historii i sekretach własnej rodziny, które odkryje dzięki podróży do Argentyny.

TOP15 najlepszych seriali Disneya! [GALERIA]Zobacz więcej

Instytut Sportu i Atletyki to bardzo wymagająca instytucja edukacyjna, ponieważ za cel stawia sobie osiąganie przez uczniów najlepszych wyników, zarówno w nauce, jak i sporcie. Szkoła utrzymuje najwyższe standardy w badaniach sportowych technologii, co pozwala na opracowanie specjalnych programów nauczania i umożliwia wzmocnienie kariery sportowej każdego ucznia.

Z biegiem czasu Gabo nabędzie odpowiednie narzędzia, które pozwolą mu zostać prawdziwym liderem swojego zespołu. Nastolatek doświadczy zwycięstw i porażek, a także bólu, spowodowanego przez odkrycie prawdy o historii swojej rodziny.

Piłka nożna, miłość do sportu, siła woli, dążenie do pójścia naprzód to najważniejsze elementy, które ukształtują wzrost jedenastu chłopców z drużyny. Bez wątpienia młodzi zawodnicy będą musieli stworzyć zgrany zespół, aby zrealizować swoje marzenia.

Najlepsze nowe bajki i animacje

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×