Jennifer Lawrence: Byłam dziwakiem, niczym się nie wyróżniałam

Jennifer Lawrence, której zdjęcie znajduje się na okładce wrześniowego "Vogue'a", w wywiadzie dla czasopisma opowiedziała o swoim dzieciństwie.

Multimedia

Jennifer Lawrence, zdobywczyni Oscara za najlepszą żeńską rolę pierwszoplanową za film "Poradnik pozytywnego myślenia", od dziecka wiedziała, że będzie sławna, choć nie przypuszczała, z jakiego powodu. CZYTAJ TAKŻE: JENNIFER LOPEZ: OSCAR STOI NA FORTEPIANIE W KENTUCKY UPADEK JENNIFER LAWRENCE PODCZAS GALI ROZDANIA OSCARÓW 2013! [WIDEO]

- Odkąd byłam mała wiedziałam, czego chcę. Chciałam być mamą, lekarzem i mieszkać w Kentucky. Ale zawsze też wiedziałam, że będę sławna. Bóg jeden wie, jak to opisać. Kładłam się w łóżku i się zastanawiałam: "Będę lokalną gwiazdą telewizyjną? A może mówcą motywacyjnym?". Nie miałam wizji, wiedziałam, że to się po prostu stanie - powiedziała Jennifer Lawrence.

Gwiazda dodała również, że być może o jej sukcesie zadecydowało to, że była po prostu inna niż większość dzieciaków. - Byłam dziwakiem. Niczym się nie wyróżniałam. Nie byłam mądrzejsza od innych dzieci. Miałam w sobie jakiś taki dziwny niepokój. Nie znosiłam przerw i wycieczek szkolnych, a imprezy bardzo mnie stresowały - wyznała Jennifer Lawrence.

CZYTAJ TAKŻE: JENNIFER LAWRENCE PALI MARIHUANĘ? PSYCHOFAN JENNIFER LAWRENCE ARESZTOWANY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×