Jennifer Lawrence znów się przewróciła na Oscarach! [WIDEO]

Oscary 2014 rozdane! Jednak zanim gala zdążyła się zacząć, Jennifer Lawrence ponownie stała się główną bohaterką ceremonii.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: UPADEK JENNIFER LAWRENCE PODCZAS GALI OSCARÓW 2013 [WIDEO] [OSCARY 2014. GWIAZDY NA CZERWONYM DYWANIE GALERIA]](//www.telemagazyn.pl/aktualnosci/oscary/21265,oscary-2014-gwiazdy-na-czerwonym-dywanie-galeria,id,t.html) OSCARY 2014 ROZDANE! PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW [ZDJĘCIA]

23-letnia aktorka, idąc po czerwonym dywanie, potknęła się i zaliczyła upadek. Powoli to już mała tradycja. W zeszłym roku Jennifer Lawrence przewróciła się, wchodząc na scenę. W obu przypadkach młoda aktorka całą sytuację obróciła w żart. Podziękowała również kobiecie, która znalazła się obok niej we właściwym czasie, zapobiegając bardziej spektakularnemu upadkowi. Na szczęście piękna czerwona suknia Diora, buty od Briana Atwooda, torebka Ferragmo i biżuteria od Neila Lane'a także nie ucierpiały. Lawrence była nominowana w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa za rolę w filmie "American Hustle". Jednak Oscara w tej kategorii otrzymała Lupita Nuong'o za rolę w filmie "Zniewolony. 12 Years a Slave".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×