Jennifer Lopez chce 20 milionów od szantażysty

Były kierowca gwiazdy groził ujawnieniem jej tajemnic, teraz ma kłopot.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: OPUBLIKUJĄ PRYWATNY FILM Z NAGĄ JENNIFER LOPEZ JENNIFER LOPEZ I CASPER SMART WŚCIEKLI

Hakob Manoukian woził Jennifer Lopez przez miesiąc. Później między pracownikiem i chlebodawczynią doszło do konfliktów i kierowca stracił pracę. Manoukian uznał, że pretensje Lopez były nieuzasadnione i spowodowały u niego straty, które wycenił na 2,8 miliona dolarów!

Gwiazda oraz jej menedżer zapewniają z kolei, że zwolnienie było logiczną konsekwencją przekraczania uprawnień przez kierowcę. Manoukian przeglądał plany podróży Lopez, wtrącał się w wiele innych spraw, od których powinien trzymać się z daleka... Dlatego wyleciał z pracy.

CZYTAJ TAKŻE: CHŁOPAK JENNIFER LOPEZ JEST GEJEM? JENNIFER LOPEZ NAJPIĘKNIEJSZA NA ŚWIECIE

Jednak były kierowca nie zamierzał ustępować i zagroził, że jeśli Lopez nie zapłaci mu wspomnianych milionów dolarów, to on ujawni tajemnice jej życia prywatnego i zawodowego, które poznał wożąc gwiazdę! I tutaj chyba przesadził, bo - jak twierdzą prawnicy gwiazdy - w swojej umowie o pracę Manoukian miał klauzulę, że nie ujawni nic, czego dowie się pracując dla Lopez! Dlatego gwiazda żąda teraz od niego 20 milionów dolarów odszkodowania za pogróżki i szantaż oraz pokrycia honorariów, wynajętych przez nią prawników!

Cóż, pewnie dopiero sąd rozstrzygnie kto, komu oraz ile będzie musiał zapłacić.

Komentarze

Skomentuj
 • kate (gość)

  tylko dlatego, że ma pieniadze (które uczciwie zarobila) ma płacic facetowi który ją szantażował? mial facet prace, pewnie dobrze płatna, to mogł ją szanowac a nie szukał sensacji i na koniec chciał zwyczajnie wyłudzic kase. Nie rozumiem dlaczego posądzacie ją o pazernosc.

  09.08.2012 01:22
 • SS (gość)

  ona pochodzi z bronxu (tam ludzie nigdy nic nie mieli i nie będą mieć), więc jest pazerna. Przykre, ale prawdziwe.

  08.08.2012 19:06
 • olo (gość)

  pazerność ludzka nie zna granic, ajkby nie miała kasy to jeszcze bym zrozumiała, ale tyle co ma to sama mogłaby się podzielić

  08.08.2012 15:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×