jerzy antczak

Przeczytaj także:

Opole 2022. Jacek Kurski pochwalił się córką. Dziewczynka stawia już pierwsze kroki! Tak wygląda Anna Klara Teodora Kurska

Podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, flagowego wydarzenia organizowanego przez Telewizję Polską, nie zabrakło gwiazd. Pojawił się również Jacek Kurski z ukochaną i malutką córeczką. Anna Klara Teodora Kurska skardła wówczas całą uwagę fotoreporterów! Dziewczynka ma zadatki na gwiazdę - zupełnie nie przeszkadzały jej obiektywy!

05.09.2022Opole 2022

"Sanatorium miłości". Jadwiga pochwaliła się przystojnym bratem! Kim jest Zbigniew? Fanki oszalały na jego punkcie!

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych uczestniczek "Sanatorium miłości". Ostatnio seniorka opublikowała zdjęcia z bratem, a w sieci momentalnie zawrzało. Fanki Jadwigi oszalały na punkcie Zbigniewa i nie szczędzą mu komplementów. Czy brat Jadwigi jest "do wzięcia"? Zobaczcie, co zdradziła nam gwiazda "Sanatorium miłości".

16.08.2021Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Jadwiga i Zdzisław w namiętnym tańcu! Seniorka tęskni za Zdzisławem, który wybrał niedoszłą narzeczoną?

Program "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami, ale między uczestnikami randkowego programu dla seniorów wciąż dochodzi do ciekawych sytuacji. Niedawno spotkali się ze sobą niedoszli kochankowie, czyli Jadwiga i Zdzisław. Koleżeńskie spotkanie przerodziło się... w namiętny taniec pary! Seniorka wciąż jest zainteresowana mężczyzną?

10.07.2021Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Jadwiga pochwaliła się synem oraz bratem! Podobni do dziarskiej seniorki?

Program "Sanatorium miłości 3" już przeszedł do historii, ale część jego bohaterów wciąż funkcjonuje w przestrzeni publicznej i widać, że po zakończeniu randkowego show TVP dla seniorów chcą znaleźć miejsce dla siebie. Jedną z osób, która cieszy się zainteresowaniem ze strony fanów jest Jadwiga, której konflikt z Halinką w ostatnim czasie mocno napędzał komentarze widzów programu.

21.04.2021Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×