Jerzy Gruza w szpitalu! Reżyser m.in. "Czterdziestolatka" spadł ze schodów!

Popularny reżyser Jerzy Gruza trafił do szpitala, po tym, jak doszło do wypadku na trzy dni przed premierą filmu "Dariusz", czyli najnowszej produkcji 87-letniego twórcy filmowego. Co się stało?

Multimedia

Jerzy Gruza w szpitalu

Jak podało "Życie na gorąco", reżyser m.in. "Czterdziestolatka" spadł ze schodów. Do wypadku doszło w kamienicy, w której mieszka 87-latek. Gruza połamał się i musiał zostać szpitalu. Po kilku dniach trafił do prywatnej kliniki, gdzie miał przejść dalsze leczenie. Niestety, jego stan pogorszył się. Reżyser został przewieziony do szpitala na OIOM. Miał problemy z sercem i oddychaniem.

Platynowy Lew dla Jerzego Gruzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Nadal jestem w szpitalu i nie najlepiej się czuję. Nie chcę jednak opowiadać o tym, co tam się tak naprawdę wydarzyło - powiedział Jerzy Gruza w rozmowie z Jastrząbpost.pl. Miejmy nadzieję, że reżyser szybko dojdzie do zdrowia.

Przypomnijmy, że Jerzy Gruza to reżyser, który na swoim koncie ma takie przeboje jak m.in. "Czterdziestolatek" i "Czterdziestolatek. 20 lat później", "Tygrysy Europy", "Wojna domowa" oraz "Gulczas, a jak myślisz...".

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Josh (gość)

    O ile wojna domowa czy Czterdziestolatek można uznać za jakieś tam przebój to reszta wymienionych seriali tudzież filmów nadaje się co najwyżej do wyrzucenia na śmietnik i to tak żeby nikt tego nie znalazł

    06.12.2019 15:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×