Jerzy Owsiak ma koronawirusa! Prezes Fundacji WOŚP zdradził, jak przebiega u niego choroba

Jerzy Owsiak poinformował w mediach społecznościowych, że ma koronawirusa. Prezes Fundacji WOŚP to kolejna znana osoba, która walczy z COVID-19. Jak czuje się Jerzy Owsiak?

Multimedia

Jerzy Owsiak potwierdził w środę (21.10), że ma koronawirusa. Prezes Fundacji WOŚP w obszernym wpisie na swoim Facebooku opisał objawy i swój obecny stan zdrowia. Jak przebiega u niego choroba?

[...] piątek wieczorem poczułem typowe objawy grypy - ból mięśni, gorączka 38 stopni. Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny. To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus. Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni. Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie. - napisał Jurek Owsiak.

Maja Ostaszewska zarażona koronawirusem! Poinformowała, jak wygląda jej walka z COVID-19Zobacz więcej

Jerzy Owsiak to kolejna znana osoba, która walczy z COVID-19. Zarażenie koronawirusem przeszła m.in. Dorota Gardias, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Alżbeta Lenska, Sandra Kubicka i Maja Ostaszewska.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×