Jerzy Stuhr, Magdalena Cielecka, Borys Szyc i Agata Buzek w nowym teledysku Dawida Podsiadły "Trofea"!

Dawid Podsiadło zaprezentował nowy teledysk! W klipie do piosenki "Trofea" pojawili się m.in. Jerzy Stuhr, Magdalena Cielecka i Agata Buzek!

Multimedia

Dawid Podsiadło wydał nowy singiel. Teledysk do piosenki "Trofea" z trzeciej płyty wokalisty - "Małomiasteczkowy" - ukazał się w czwartek, 23 maja, dokładnie o godz. 13:00. Wcześniej muzyk zapowiedział klip plakatem oraz trailerem, dzięki któremu można było zobaczyć, w jakim klimacie został zrealizowany.

Podsiadło, Zalewski, Brodka, Szpak - oni zaistnieli dzięki talent show. Kto jeszcze? Nie uwierzysz, że jest ich aż tyle!Zobacz więcej

W teledysku występuje plejada polskich aktorów: Magdalena Cielecka, Agata Buzek, Borys Szyc, Wiktor Zborowski i Krzysztof Materna. Narratorem jest Jerzy Stuhr. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Daniel Jaroszek z Papaya Films, a zdjęcia są autorstwa Wojciecha Zielińskeigo.

"Trofea" to niemalże filmowa uczta dla fanów Podsiadły! Przypomnijmy, że artysta razem z Taco Hemingwayem przygotowują się do wspólnego koncertu na PGE Narodowym. Odbędzie się on 28 września 2019 r.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×