Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Co mu dolega? Jerzy Radziwiłowicz przekazał niepokojące informacje!

Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Stan zdrowia legendarnego aktora nagle się pogorszył i konieczna była hospitalizacja. Informacje o przewiezieniu Stuhra do szpitala potwierdził jego przyjaciel, Jerzy Radziwiłowicz.

Multimedia

Jerzy Stuhr w szpitalu. Co się stało?

Legendarny polski aktor trafił w poniedziałek (13.07) do szpitala. Szczegóły i przyczyny hospitalizacji legendarnego aktora w jednym z krakowskich szpitali nie są znane. Jako pierwszy niepokojącą informacją podzielił się z mediami Jerzy Radziwiłowicz.

Przed chwilą do mnie dotarła informacja, ze Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem – przekazał Jerzy Radziwiłowicz w rozmowie z "Wirtualną Polską".

Zdjęcia do 16. sezonu serialu Polsatu przerwane? Jedna z gwiazd zaraziła się koronawirusem?Zobacz więcej

Więcej szczegółów podaje "Super Express", choć nie są to informacje potwierdzone przez najbliższych aktora.

Najnowsze wieści są takie, że 73-letni mężczyzna znajduje się teraz w szpitalu. Jego przyjaciel Jerzy Radziwiłowicz, podał do wiadomości, że przyczyną złego stanu aktora był prawdopodobnie wylew. Na razie nie wiadomo nic więcej o tym smutnym wydarzeniu - podaje "Super Express".

Przypominamy, że Jerzy Stuhr w 2011 roku zmagał się z nowotworem krtani. Wcześniej przeszedł zawał serca. 18 kwietnia br. Jerzy Stuhr obchodził 73. urodziny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Normalny (gość)

    Ciekawe czy jak odzyska mowę,to polską?TuPolew

    15.07.2020 01:19
  • Człowiek (gość)

    Coś uderzyło mu do głowy. Chyba Duda.TuPolew

    15.07.2020 01:15
  • PamiętajSkądPochodzisz (gość)

    No cóż,teraz to my mamy TuPolew panie Macieju.

    14.07.2020 23:49
  • Ana (gość)

    Zdrowia ,zdrowia zycze

    14.07.2020 20:31
  • echo

    Ale z was prostaki. Jak mozna rzucac takie kalumnie i epitety bluzniercze w tak chorego i takiego szlachetnego czlowieka. Wracajcie skad przyszliscie do ciemnej nory bo tylko w takim miejscu rodza sie takie TROLLE!!! Ale KARMA WRACA WIEC UWAZAJCIE - NOSIL WILK RAZY KILKA PONIESLI I WILKA! WSTYD I HANBA!!!!!!!!! DUŻO ZDROWIA ŻYCZĘ PANU. JEST PAN WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM, AKTOREM I WYKŁADOWCĄ!

    14.07.2020 17:53
  • echo

    Ale z was prostaki. Jak mozna rzucac takie kalumnie i epitety bluzniercze w tak chorego i takiego szlachetnego czlowieka. Wracajcie skad przyszliscie do ciemnej nory bo tylko w takim miejscu rodza sie takie TROLLE!!! Ale KARMA WRACA WIEC UWAJCIE - NOSIL WILK RAZY KILKA PONIESLI I WILKA! WSTYD I HANBA!!!!!!!!!

    14.07.2020 17:44
  • moria (gość)

    on nas Polaków ciągle obrazał i sam nie wiedzial czego chciał czepiał sie wszystkiego zamiast cieszyc sie z zycia

    14.07.2020 10:32
  • Ja (gość)

    Faktycznie ci Polacy którzy piszą te bzdury powinni się wstydzić swojej nietolerancji. Tak już kiedyś było i źle się skończyło dla wszystkich. Powrotu do zdrowia Panu Sthurowi życzę.

    14.07.2020 10:12
  • Jaga (gość)

    Jak tak piszecie o chorym człowieku, który na swoje poglądy i ma odwagę o tym mówić, to niech wam przydarzy się to co jemu życzycie. Karma wraca. Dopadnie was jestem pewna.

    14.07.2020 09:43
  • Gosia. (gość)

    Nie mam serca dla bydlaka, który wyraża się w sprawie Polaków i Polski wrogo, miał opuścić kraj i CO?? WSTRĘTNY TYP,!

    14.07.2020 09:31
  • Jarek (gość)

    Trzymam kciuki!

    14.07.2020 09:14
  • Teresa (gość)

    Ludzie każdego Może spotkac

    14.07.2020 08:50
  • Anda (gość)

    Źyczę pon zdrowia jak każdemu Polakowi ale czy nie lepiej było by panu się leczyć zagranicą w polsce to obciach wśród bydła którego się Pan tak bardzo wstydzi razem z synkiem i Janda moźe zdąży pan jeszcze przeprosić życie i czyas w ręku Pana Boga WARTO PRZEPROSIĆ I ŹALOWAC I WYPROWADZIĆ Z BŁĘDU SYNKA

    14.07.2020 08:39
  • Krystyna (gość)

    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

    14.07.2020 08:36
  • Viola (gość)

    Życzę zdrowia Panu Jerzemu Szturowi Cenię go bardzo jaka aktora, ale to od takich ludzi wymaga się kultury słowa i szacunku do drugiego człowieka . Nie można tego powiedzieć niestety również o Pani Jandzie .

    14.07.2020 08:24
  • Maria (gość)

    Wiktor , masz rację .Po co tu siedzą w POLSCE ???

    14.07.2020 08:11
  • Mateusz (gość)

    Dużo Zdrowia dla Pana Jerzego

    14.07.2020 07:29
  • AntyBolek (gość)

    A to kabaret hehe

    13.07.2020 23:04
  • Tede (gość)

    Ludziewstydu nie macie.Jak mozna tak pisac chorym czlowieku a juz dodawanie tresci o.polityce to chamstwo.Czuy kazdy ma kochac prezydenta Dude bo ty tak uwazasz ja tez glosowalam.za zmiano bo Duda juz pokazal jak dba o Polskie teraz czas na innego prezydenta. Przestancie ludzie obgadywac Jest demokracja wolnosc slowa? to chyba kazdy ma prawo mowic co mysli.ZYCZE PANU STHUROWI PIWROTU DO ZDROWIA A TYM OBGADUJOCYM ROZUMU.

    13.07.2020 22:37
  • Kermitd (gość)

    Kiedyś ten gość powiedział że wstydzi się mówić po polsku,ciekawe czy w szpitalu przypomniał sobie polską mowę czy gadał po jidish

    13.07.2020 22:24
NowszeStarsze