Jerzy Stuhr wrócił do domu! W jakim jest stanie? Maciej Stuhr zabrał głos!

Dobre informacje w sprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Słynny aktor wrócił już do domu, a kilka słów w jego imieniu zabrał Maciej Stuhr.

Multimedia

Na tę informację czekali wszyscy fani aktora; Jerzy Stuhr jest już w domu, a jego stan uległ poprawie! Wspólnie zdjęcie z Jerzym Stuhrem w domu pokazała córka aktora, Marianna Stuhr.

Kilka słów w imieniu swojego taty zabrał również Maciej Stuhr, który napisał w mediach społecznościowych:

Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca! W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa - nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala- dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać! Jeszcze raz dziękujemy, także za wszystkie ciepłe słowa, które do nas nieustannie napływały! Serdecznie pozdrawiamy! Komisarz Ryba wraca do akcji!

Aktor wraca do zdrowia! Jego syn przekazał dobrą informacjęZobacz więcej

Przypomnijmy, że Jerzy Stuhr w poniedziałek, 13 lipca trafił z udarem mózgu do jednego z krakowskich szpitali. Informację jako pierwszy przekazał mediom Jerzy Radziwiłowicz. -Przed chwilą do mnie dotarła informacja, ze Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem – powiedział kolega Stuhra w rozmowie z "Wirtualną Polską". Teraz na szczęście stan zdrowia aktora uległ znacznej poprawie. Oby tak dalej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Zdrowia p. Jurku! Tylko niech pan się nie babra w politykę, bo to szkodzi.

    29.07.2020 19:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×