jesienna ramówka 2020

"LEGO Masters" zastąpi jesienią "Mam Talent"? Marcin Prokop już na planie nowego programu TVN. Kiedy premiera?

Tego jeszcze nie było! Zupełnie nowy program i nowa jakość rozrywki. Najsłynniejsze klocki świata, budowle jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja. LEGO Masters – to świetna zabawa dla całej rodziny i możliwość wygrania wspaniałej nagrody! Właśnie ruszają zdjęcia do programu, którego premiera już niebawem na antenie TVN!

22.09.2020LEGO Masters

"It's my life! To moje życie". Poznaj bohaterów nowego reality show TTV! Kim są Arek, Mateusz, Alona, Justyna i Patryk?

Jesienią na antenie TTV reality "It's my life! To moje życie", w którym piątka nieznajomych decyduje się razem zamieszkać w wynajmowanym mieszkaniu w Krakowie. Łączy ich jedno - chcą zacząć żyć na własny rachunek - bez kontroli, rad i instrukcji. Kim są? Skąd pochodzą i czy uda im się miękko wylądować w dorosłości?

01.09.2020It's my life! To moje życie

"Ninja Warrior Polska 2". Kobiety przejmują tor! Poznaj piękne, odważne i diabelnie silne uczestniczki show Polsatu - wśród nich Miss Polonia!

Mimo że zdecydowaną większość uczestników przebojowego show Polsatu "Ninja Warrior Polska" stanowią mężczyźni, w każdym odcinku pojawią się także przedstawicielki płci pięknej. Okazuje się, że nie brakuje im waleczności i determinacji. Wszystkim im przyświeca jeden cel – udowodnić sobie i innym, że warto spełniać marzenia!

30.08.2020Ninja Warrior Polska

Jesienna ramówka TVP 2020. Rozrywkowe nowości i premiera serialu "Ludzie i bogowie" w Telewizji Polskiej. Co TVP pokaże jesienią 2020?

W siedzibie Telewizji Polskiej odbyła się prezentacja jesiennej ramówki 2020. Widzowie Jedynki wkrótce będą mogli oglądać m.in. premierowy serial "Ludzie i bogowie", premierowe spektakle Teatru Telewizji – "Trójkąt Bermudzki", "Halo, halo, tu mówi Warszawa" i "Cud biednych ludzi" oraz siódmą edycję hitowego programu "Rolnik szuka żony".

28.08.2020Jesienna ramówka 2020

Jesienna ramówka TVP 2020. Marcelina Zawadzka cała na biało, Ida Nowakowska w kowbojskim stylu i oryginalny Michał Szpak. Gwiazdy na prezentacji ramówki TVP

Telewizji Polska z pompą wyprawiła ramówkowy show - jesień 2020. Na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2020 zjawiło się sporo gwiazd m.in. Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Michał Szpak, Katarzyna Cichopek czy Anna Popek. Jak znani zaprezentowali się na ramówce TVP? Zobacz zdjęcia w galerii!

27.08.2020Jesienna ramówka 2020

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×