jesienna ramówka 2020

Jesienna ramówka TVN 2020. Julia Kamińska, Joanna Krupa, Dorota Szelągowska, czyli skromna reprezentacja gwiazd na konferencji TVN. Kto jeszcze się pojawił?

Za nami prezentacja jesiennej oferty programowej grupy TVN Discovery Polska. W tych trudnych czasach zdrowie i bezpieczeństwo było dla włodarzy TVN najważniejsze, dlatego obecność gwiazd i gości ograniczono do minimum. Kto pojawił się w tym roku na jesiennej konferencji ramówkowej TVN? Zobacz zdjęcia.

26.08.2020Jesienna ramówka 2020

Jesienna ramówka TVN 2020. Najważniejsze programy i nowe seriale, które będziemy oglądać jesienią w TVN

Jesienna ramówka TVN 2020 została zaprezentowana! Wspólny debiut przed kamerą w roli prowadzących zaliczyli Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Jakie programy i seriale będzie można oglądać jesienią na kanałach TVN Discovery Polska? Wszystko jest już jasne. Najważniejsze tytuły, które trafią jesienią na antenę TVN znajdziesz w galerii. Sprawdź serialowe i programowe nowości na jesień 2020 w TVN!

26.08.2020Jesienna ramówka 2020

"Ninja Warrior Polska 2". Zobacz, jak powstaje najsłynniejszy tor przeszkód na świecie! Komu uda się go przejść do końca?

Do emisji "Ninja Warrior Polska" pozostało kilkanaście dni. Od 1 września przez 7 kolejnych tygodni widzowie Polsatu będą śledzić zmagania prawie 200 najodważniejszych Polek i Polaków. Zanim dowiemy się, czy w tym sezonie w naszym kraju pojawi się pierwszy polski wojownik ninja, przekonajmy się, jak powstaje jeden z najpopularniejszych shows na całym świecie.

20.08.2020Ninja Warrior Polska

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×