Jesienna ramówka Polsat 2013! Aż 7 nowych produkcji

W jesiennej ramówce Polastu pojawi się aż 7 nowych produkcji, w tym seriale i reality show.

Multimedia

Jesienna ramówka Polsatu

będzie pełna nowych formatów. Najmocniejszym punktem wśród nowości ma być oparty na amerykańskim formacie reality show “Top Chef", w którym o nagrodę 100 tys. złotych walczyć będą osoby zawodowo związane z gotowaniem. Wojciech Modest Amaro, właściciel warszawskiej restauracji Atelier Amaro będzie przewodniczący jury. Obok niego poczynania uczestników oceniać będą Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Joseph Seelesto. Program poprowadzi Grzegorz Łapanowski. W programie "Top Chef" weźmie udział 14 zawodowych kucharzy wybranych w castingu, którzy będą ze sobą rywalizować w zadaniach kulinarnych.

CZYTAJ TAKŻE: JESIENNA RAMÓWKA POLSATU. NOWE SHOW "CZYJA TO WINA?" I "ŚLUBNA GORĄCZKA" SERIALE W POLSACIE - JESIENNA RAMÓWKA STACJI

Drugim programem z gatunku reality show, który znalazł się w jesiennej ramówce Polsatu, są "Zabójcy tłuszczu. Fat killers". Pod okiem Konrada Gacy, twórcy własnej metody odchudzania i prezesa Stowarzyszenia Walki z Otyłością, sześć osób będzie starało się raz na zawsze pozbyć nadmiaru kilogramów.

Prowadzony przez Katarzyną Dowbor "Nasz nowy dom" to trzeci nowy reality show Polsatu. Udział w programie weźmie 10 rodzin, które mieszkają w bardzo złych warunkach. W ciągu pięciu dni ekipa remontowa odmieni oblicze ich mieszkań, dokonując gruntownej przebudowy.

Jesienna ramówka Polsatu to również nowe seriale. “2 XL" z Edytą Jungowską i Elżbietą Romanowską będzie opowiadał o dwóch różnych kobietach, które zmagają się z nadwagą. Wiadomo już, że serial będzie można oglądać w czwartki o 22.00.

CZYTAJ TAKŻE: NOWY SERIAL POLSATU "TO NIE KONIEC ŚWIATA" JUŻ WE WRZEŚNIU "IDŹ NA CAŁOŚĆ" WRACA NA ANTENĘ!

Druga seialowa nowość w jesiennej ramówce Polsatu to serial "To nie koniec świata", który opowiada historię Pawła (Krystian Wieczorek) - warszawskiego playboya, który przeprowadza się do domku na wsi po tym, jak traci pracę w stolicy. Na miejscu dowiaduje się, ze połowę domu zajmuje Anka (Karolina Gorczyca), która w dniu ślubu z Piotrem (Piotr Jankowski - Piotr z "Barw szczęścia") uciekła sprzed ołtarza.

Ponadto, w jesiennej ramówce Polsatu nie zabraknie nowości paradokumentalnych. Widzowie będą śledzić kontrowersyjne procesy sądowe w produkcji "Czyja to wina?" i poznają losy par, od poznania do ślubu w show "Ślubna gorączka".

Komentarze

Skomentuj
  • S.

    Polsat niegdyś był wspaniałą stacją. Dużo filmów, ciekawych seriali i mało chłamu. Teraz niestety odwrotnie. Pełno szmelcu, jakim zdecydowanie są "Pamiętniki z wakacji", "Trudne sprawy" i inne głupie serialiki fabularno-dokumentalne, czy programy, gdzie ludzie z siebie robią durni na antenie. Wszędzie tego dziadostwa. Tak samo seriale, pełno polskich, które są nudne jak flaki z olejem. Chwała za to, że pojawiają się jeszcze zwykłe filmy, lecz to wyłącznie one ratują moją ocenę stacji.

    20.08.2013 13:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×