Jesienna ramówka Polsat 2018. Gwiazdy seriali i programów Polsatu na konferencji ramówkowej. Kto się pojawił? [DUŻO ZDJĘĆ]

Telewizja Polsat oficjalnie zaprezentowała swoją ofertę programową na jesień 2018! W jesiennej ramówce pojawią się cztery nowości oraz znane i lubiane formaty stacji. Na konferencji ramówkowej pojawiło się mnóstwo gwiazd. Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Jesień w Telewizji Polsat zapowiada się naprawdę ciekawie! W ramówce stacji znalazły się aż cztery zupełnie nowe programy, które już okazały się hitami poza naszymi granicami. Polsat zaprasza do świata tańca, czyli amerykańskiego formatu wymyślonego przez Jennifer Lopez – "World of Dance".

Robert Motyka i Michał Paszczyk gospodarzami wieczoru kabaretowego w Polsacie [WIDEOI]Zobacz więcej

Wybierzemy się także w bardzo daleką, pełną przygód podróż i z fantastycznymi dżentelmenami zwiedzimy Japonię, Koreę i Indonezję, bo "Lepiej późno niż wcale". Pośpiewamy największe hity razem z uczestnikami i aż setką jurorów w brytyjskim telewizyjnym przeboju "Śpiewajmy razem. All Together Now". A także przeszyją nas dreszcze emocji podczas wieczorów z nowym serialem kryminalnym "Ślad". Nie zabraknie również już sprawdzonych i uwielbianych przez widzów programów i seriali, tj. "Twoja twarz brzmi znajomo", "Przyjaciółki", "Pierwsza miłość" czy "W rytmie serca".

Na konferencji, podczas której zaprezentowano jesienną ofertę programową Telewizji Polsat pojawiło się mnóstwo gwiazd z produkcji pokazywanych przez stację. Nie zabrakło m.in. Mateusza Damięckiego, Honoraty Skarbek, Anity Sokołowskiej, Joanny Opozdy, Julii Wieniawy, Krzysztofa Ibisza, Pauliny Sykut-Jeżyny, Macieja Dowbora, Edyty Herbuś czy Kacpra Kuszewskiego. Kto zaprezentował się najlepiej? Zobacz galerię!

Kto pojawi się w programie Katarzyny Montgomery? [LISTA GOŚCI, ZDJĘCIA, WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wertik (gość)

    Żałosne , ale czego to wymagać od śmieciowej stacji jaką jest polsat.

    15.09.2018 14:16
  • Czyżby po raz pierwszy nie było wspólnego spotu zawierającego najciekawsze propozycje (gość)

    Troczę szkoda, ale może to dlatego, że Polsat ma chyba w tym sezonie najwięcej ciekawych rzeczy w ramówce i wiele nowości i ciężko byłoby to zmieścić we wspólnym spocie wizerunkowym. A tak wszystkie te poszczególne spoty mają jeden wspólny mianownik, mianowicie podkład muzyczny. Zresztą w sobotę wieczorem będzie w Polsacie relacja z tejże konferencji i wtedy pewnie okaże się jak jest ostatecznie. Takie relacje z konferencji programowych najpierw wprowadził tvn - w całości na playerze, potem Polsat zwartą relacje w tv, a teraz także w tv, w krótkiej formie tvp.

    30.08.2018 18:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×