Jesienna ramówka Polsat 2020. Seks i konflikty na rajskiej wyspie oraz nowy serial Patryka Vegi. Co Polsat pokaże jesienią 2020?

Koniec sierpnia to tradycyjnie czas na prezentacje jesiennych ramówek telewizyjnych. Swoje oferty dla widzów pokazały już stacje TVN oraz Telewizja Polska, a teraz rąbka tajemnicy uchylił Polsat! Sprawdźcie, co jesienią 2020 będzie można obejrzeć na Polsacie!

Multimedia

JESIENNA RAMÓWKA POLSAT 2020

Od września na antenę Telewizji Polsat powracają uwielbiane przez widzów programy: "Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Love Island. Wyspa Miłości" i "Ninja Warrior Polska", a także seriale obyczajowe i kabarety.

Już w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia o godz.19:40 zapraszamy na antenę Polsatu na program „Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020”, w którym zaprezentujemy nową ofertę programową stacji. Transmisję będzie można również obejrzeć na portalach: polsat.pl, polsatnews.pl oraz interia.pl, a także w serwisach IPLA i Plus Fun.

Rozrywkowe nowości i premiera serialu "Ludzie i bogowie" w Telewizji Polskiej. Co TVP pokaże jesienią 2020?Zobacz więcej

JESIENNA RAMÓWKA POLSAT 2020 - PROGRAMY ROZRYWKOWE

Widać, że jesienią Polsat stawia na rozrywkę! Już za moment ruszy reaktywowana 11. edycja programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars", gdzie o główną nagrodę walczą m.in. Julia Wieniawa czy Nicole Bogdanowicz. Kto zawładnie tanecznym parkietem? Przekonamy się już wkrótce!

Także wkrótce znowu udamy się na rajską wyspę, gdzie rozrywa się akcja 2. sezonu "Love Island. Wyspa miłości", gdzie uczestnicy walczą o miłość i pieniądze. Będą piękne kobiety, przystojni mężczyźni, seks, konflikty i charyzmatyczna prowadząca, czyli Karolina Gilon! Piękną prezenterkę będzie można podziwiać również w programie "Ninja Warrior Polska".

Powroty serialowych hitów sprzed lat, nowy talent show i polska wersja "Marry me now"! Oto jesienne nowości TVN!Zobacz więcej

JESIENNA RAMÓWKA POLSAT 2020 - SERIALE

Myślicie, że jesienią na Polsacie obejrzycie jedynie nowe odcinki "Przyjaciółek", "Gliniarzy" czy "Pierwszej miłości"? Nic bardziej mylnego! Widzowie Polsatu już tej jesieni zobaczą trzy seriale, nakręcone na podstawie kinowych hitów: "Mayday", "Bad Boy" czy "Solid Gold". Wszystkie produkcje zostaną wyemitowane w telewizji Polsat premierowo. Serialowe pasmo zaplanowane jest na godz. 20.00 w soboty.

Co jeszcze jesienią 2020 pokaże telewizja Polsat? Sprawdźcie naszą galerię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Taniec z gwiazdami to już program-legenda (gość)

    Najbardziej czekam właśnie na TzG. Kiedyś przed kilkoma laty odnośnie TZG jeszcze w TVN Stefano Terrazzino mówił, że polska edycja jest jak wzór dla innych krajów. A on wie co mówi, bo tańczył też w niemieckiej wersji programu. I wygląda na to, że nadal uważany jest za najlepszą wersję, bo ostatnio to samo mówiła w wywiadzie Janja Lesar gdy opowiadała o tym jak na Słowenii konsultowano się z nią przed startem tamtejszej edycji. Te konsultacje wynikały właśnie z tego, że polska edycja jest uważana za najlepszą, wzorcową.

    29.08.2020 19:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×