Jesienna ramówka Polsatu 2020. Piotr Adamczyk, Danuta Stenka i uczestnicy "Tańca z gwiazdami" w jesiennym spocie Polsatu!

Telewizja Polsat podsyca ciekawość dotyczącą jesieni w telewizji. W pierwszym spocie ramówkowym pojawiły się wszystkie gwiazdy jesiennych propozycji stacji. Wśród nich m.in. Piotr Adamczyk, Danuta Stenka oraz uczestnicy "Tańca z gwiazdami".

Multimedia

Jesienna ramówka Polsatu 2020 - pierwszy spot

W pierwszym ze spotów wizerunkowych Polsatu na jesień 2020 pojawiają się gwiazdy niemal wszystkich jesiennych propozycji stacji. Widzimy m.in. Karolinę Gilon, która poprowadzi 2. edycję randkowego reality show "Love Island. Wyspa miłości", a także zastąpi Aleksandrę Szwed w 2. edycji "Ninja Warrior Polska". Partnerować jej będą Jerzy Mielewski oraz Łukasz "Juras" Jurkowski.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w egzotycznej scenerii zapowiadają nowy sezon! Kto powtórzy ich sukces?Zobacz więcej

Katarzyna Dowbor w piętnastym sezonie programu "Nasz nowy dom" będzie odmieniać życie kolejnych rodzin. Dobry humor jesienią zapewni "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących", który poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących. Na antenę powracają ulubione programy rozrywkowe, które zapowiadają Krzysztof Ibisz i uczestnicy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz prowadzący, jurorzy i bohaterowie show "Twoja twarz brzmi znajomo".

W spocie występują także znani i lubiani aktorzy: Aneta Zając i Łukasz Płoszajski z serialu "Pierwsza miłość", Piotr Adamczyk w nowej produkcji "Mayday" i Danuta Stenka w premierowym "Bez skrupułów". Jesień w Polsacie to również rzetelne informacje i najważniejsze "Wydarzenia" z Polski i ze świata, które przedstawiać będzie Dorota Gawryluk. Z kolei na sportowe emocje zaprasza Karolina Szostak z Polsat Sport. Muzyczną oprawę jesiennego spotu Polsatu stanowi utwór "This Girl" z repertuaru Kungs vs Cookin’ on 3 Burners.

Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego będzie chciał poderwać Wiktorię Gąsiewską!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • spot fajny i dynamiczny (gość)

    Trochę inny niż poprzednie, bo teraz bardziej oparty na osobach związanych ze stacją niż na programach, stąd ta mieszanka, w której po kilka razy padają nazwy programów i seriali. Czekam na produkcję z Panią Danutą Stenką i na TzG. A do tego spotu, który pojawił się już kilka dni temu będą chyba jakieś dokrętki, albo druga część. Bo dziś wg info na insta jeszcze kręcono spot ramówkowy. Chyba drugi. Bo teraz byli na planie też m.in. Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino. Może ze względu na konieczność ograniczenia liczby osób na planie zdecydowano się na takie rozwiązanie.

    11.08.2020 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×