Jesienna ramówka TVN 2013! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Wczoraj została przedstawiona jesienna ramówka TVN. Zobaczcie, co stacja przygotowała na nowy sezon.

Multimedia

Wczoraj oficjalnie została przedstawiona jesienna ramówka TVN. Sprawdźcie, jakie nowości i zmiany przygotowała stacja na najbliższy sezon. Zobaczcie też, jak prezentowały się gwiazdy TVNu.

JESIENNA RAMÓWKA TVN 2013:

"MAM TALENT" W show pojawił się nowy juror. Roberta Kozyrę zastąpił Agustin Egurrola.

"BITWA O DOM" Już od 4 września będziemy mogli oglądać drugą edycję "Bitwy o dom". Tym razem program będzie nadawany w środy o 21:30. Jury show pozostaje bez zmian: Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski.

KUBA WOJEWÓDZKI Program, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Show niezmiennie będzie nadawane we wtorki o 22:30. Pierwszy odcinek już 3 września.

"KUCHENNE REWOLUCJE" Magda Gessler przeprowadzi kolejne rewolucje w restauracjach. Jessienna ramówka TVN nie przyniesie wiele zmian w tym show. Będzie on nadawany standardowo w czwartki o 21:30 od 5 września.

"MASTERCHEF" 1 września startuje druga edycja "Masterchefa". Program będzie emitowany w niedziele o 20:00. Skład jury pozostaje bez zmian: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran.

"NA JĘZYKACH" Agnieszka Szulim powraca ze swoim programem. Nie zabraknie w nim najgorętszych plotek ze świata show biznesu i ciekawych wywiadów z gwiazdami.

"PERFEKCYJNA PANI DOMU" Małgorzata Rozenek znowu zaprowadzi porządek w wielu polskich domach. Od 2 września w każdy poniedziałek o 22:30.

SERIALE: Jesienna ramówka TVN to powrót ulubionych seriali. "Lekarze" standardowo w każdy poniedziałek o 21:30 (Zobacz: Nowe odcinki "Lekarzy" TVN! Ślub Alicji i Maksa!). W "Na Wspólej" mnóstwo zmian od poniedziałku do czwartku o 20:05 (Zobacz: "Na Wspólnej" nowe odcinki. Nicole i Mikołaj zostaną rodzicami!) Agnieszka Dygant czyli serialowa mecenas Przybysz powraca z nowym sezonem "Prawa Agaty". Emisja standardowo we wtorki o 21:30.

Komentarze

Skomentuj
  • S, (gość)

    CO TO ZA PIOSENKA W REKLAMIE TVNU?

    25.08.2013 21:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×