Jesienna ramówka TVN 2020 - spot. Dorota Szelągowska z gwiazdami stacji urządza podwórko na jesienne wieczory i wspólne oglądanie telewizji

Grupa TVN Discovery zaprezentowała jesienny spot wizerunkowy, w którym Dorota Szelągowska z gwiazdami stacji urządza podwórko na jesienne wieczory i wspólne oglądanie telewizji. Jak prezentuje się spot TVN na jesień 2020? Oceńcie sami!

Multimedia

W środę, 26 sierpnia stacja TVN zaprezentowała ramówkę na jesień 2020. Grupa TVN Discovery przygotowała aż osiem nowych programów. W ofercie na jesień znalazło się też kilka serialowych propozycji, które z pewnością umilą widzom długie jesienne wieczory. Wielki powrót "Brzyduli" i "Usta usta", "Królestwo kobiet" z Krystyną Jandą w roli głównej, nowy sezon "Top Model", polska wersja programu "Marry me now", "Usłyszcie nas!" i "Totalne remonty Szelągowskiej" to najważniejsze propozycje grupy TVN Discovery na jesień 2020.

Powroty serialowych hitów sprzed lat, nowy talent show i polska wersja "Marry me now"! Oto jesienne nowości TVN!Zobacz więcej

Stacja TVN tradycyjnie zaprezentowała też nowy spot wizerunkowy, w którym wystąpiły gwiazdy poszczególnych programów i seriali. W spocie wizerunkowym stacji TVN na jesień 2020 wykorzystano piosenkę "Run" w wykonaniu Tiggs Da Author.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W jesiennym spocie Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Magda Gessler i jurorzy "MasterChefa", Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Dorota Szelągowska, Sonia Bohosiewicz i reszta obsady serialu "Usta usta" oraz ekipa "Top Model" urządzają podwórko na jesienne wieczory i wspólne oglądanie telewizji.

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Fajny spot (gość)

    Swobodny, naturalny no i na otwartej przestrzeni, a nie w studio.

    26.08.2020 17:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×