Jesienna ramówka TVN Style 2013

Program Mai Sablewskiej o modzie i program Marcina Tyszki o fotografii to jedne z najciekawszych nowości w jesiennej ramówce TVN Style.

Multimedia

W jesiennej ramówce TVN Style pojawi się program “Sablewskiej sposób na modę", w którym stylistka będzie pomagała uczestniczkom chcącym zmienić swoje życie, a przede wszystkim sposób ubierania. - Maja Sablewska będzie słuchać tych dziewczyn, pytać jakie kolory lubią, w czym się czują dobrze, będą jej pokazywać swoje swoje ubrania. Krok po kroku, zgodnie z tym co bohaterka lubi, stwarzać będzie jej nowy image - powiedziała serwisowi WirtualneMedia.pl Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN ds. kanałów tematycznych.

CZYTAJ TAKŻE: JESIENNA RAMÓWKA TVN 2013! [ZDJĘCIA + WIDEO] JESIENNA RAMÓWKA TVP1! [ZDJĘCIA]

Nowością na antenie TVN Style będzie program "Projekt Tyszka", w którym znany fotograf Marcin Tyszka odsłoni kulisy sesji zdjęciowych z udziałem największych gwiazd, a także podzieli się z widzami wiedzą na temat fotografowania.

“Pascal po polsku" to z kolei program prowadzony przez Pascala Brodnickiego, w którym kucharz będzie prezentował potrawy z różnych z regionów w Polsce.

Kolejną nowością będzie seria “Życie bez wstydu", która zastąpi "Sekrety chirurgii". - Różnic między tymi programami jest bardzo dużo. “Sekrety chirurgii" to program o życiu kliniki i ludziach, którzy tam przychodzą. Natomiast w “Życiu bez wstydu" każdy odcinek jest poświęcony konkretnemu problemowi jak piersi, blizny, sprawy intymne i jest w nim trzech lub czterech bohaterów - powiedziała Łupina WirtualnymMediom.pl.

CZYTAJ TAKŻE: JESIENNA RAMÓWKA TV4 2013 JESIENNA RAMÓWKA POLSATU - SZCZEGÓŁY NOWYCH PROGRAMÓW STACJI

Warto również zwrócić uwagę na cykl dokumentalny “Oblicza prostytucji", który pojawi się w jesiennej ramówce TVN Style. W kolejnych odcinkach widzowie poznają historie kobiet uprawiającyh seks za pieniądze. - To są naprawdę niewiarygodne historie, począwszy od tego jak one opisują swoich klientów - zapewniła Łupina.

Ponadto, TVN Style wprowadza do ramówki pasmo dla dorosłych, które będzie emitowane po godzinie 23. - Będą w nim prezentowane dokumenty z wątkami erotycznymi - wyjaśniła Łupina.

Ponadto, na antenę wróci program Anny Starmach “Pyszne 25". Odświeżony zostanie magazyn “Pani gadżet" Anny Nowak-Ibisz. W jesiennej ramówce znajdą się też nowe odcinki takich programów jak “Wiem co jem, wiem co kupuję", "Stylowy magazyn", "Idealna niania", "Najsztub słucha", “Klinika urody", "Magiel towarzyski", "W roli głównej" czy "O tym się mówi".

CZYTAJ TAKŻE: JESIENNA RAMÓWKA TVP2. NOWOŚCI W TVP2 JESIEŃ 2013 NOWE PROGRAMY W TVN STYLE. SABLEWSKA I BRODNICKI GWIAZDAMI STACJI

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×