Jesienna ramówka TVN Style. Co zobaczymy jesienią 2015? [WIDEO]

TVN Style to stacja lifestylowa w Polsce, która od lat nie spoczywa na laurach. Na jesień przygotowała aż siedem polskich premier, nowe odcinki kultowych programów i bogatą ofertę zagraniczną.

Multimedia

„Cofnij czas” (20 września, godz. 12.40) to nowy program wspierający osoby, które znalazły się w krytycznym momencie swojego życia i zorientowały się, że ich organizm jest starszy niż w rzeczywistości. TVN Style pomoże im cofnąć czas. Jesienią wśród prowadzących kanału zadebiutuje Izabela Janachowska, która potrafi zapobiec każdej ślubnej katastrofie i nie opuści nowożeńców aż do ślubu (premiera w listopadzie). Pogodzi rodzinę, uspokoi szalejącą teściową i sprawi, żeby państwo młodzi nigdy nie zapomnieli tego wyjątkowego dnia. Jednoosobowe, stylowe pogotowie ślubne to właśnie ona!

„W poszukiwaniu piękna” z całym sztabem specjalistów wyruszą bohaterowie kolejnego programu. Kto nie chciałby mieć mniej „tu” i więcej „tam”? Która świeżo upieczona mama nie marzy o odzyskaniu ciała sprzed ciąży? Co z kobietami, którym walka z trądzikiem przysłania cały świat? Przekonacie się już 6 września o godzinie 11.25. CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA CHWEDORCZUK POPROWADZI NOWY PROGRAM "W POSZUKIWANIU PIĘKNA" W TVN STYLE [WIDEO]

W listopadzie na antenie TVN Style „Dorota się urządza”. Znana widzom TVN Style projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska postanowiła przetestować nowoczesne rozwiązania budowlane, meble oraz gadżety na własnej skórze i własnym mieszkaniu. Jak się urządzi?

TVN Style od kilku sezonów nagrywa dokumenty w najdalszych zakątkach świata. Teraz przyszła kolej na Koreę. W podróż po tym kraju zabierze widzów Marcin Prokop. Jak odnajdzie się w miejscu, które opanowała „Obsesja doskonałości” (październik), prawie każdy mężczyzna nosi przy sobie kosmetyczkę, a ludzie są najbardziej nieszczęśliwi na świecie? Dziennikarz postanowił odkryć także tajemnicę nieśmiertelności. W drugim dokumencie „Klonowanie - sposób na nieśmiertelność (październik) odwiedził najsłynniejszą na świecie klinikę zajmująca się klonowaniem. Jej koreański właściciel od lat pracuje nad znalezieniem lekarstw na wiele przewlekłych chorób, a także stara się ożywić skamielinę mamuta znalezionego na Syberii. Na porządku dziennym jest tu także kopiowanie ukochanych pupili. Ich przyszli właściciele płacą za taki zabieg, aż sto pięćdziesiąt tysięcy dolarów. Marcin jako jeden z nielicznych dziennikarzy miał szansę uczestniczyć w porodzie sklonowanego psa.

W październiku przyjdzie pora na odrobinę magii. Film dokumentalny „Wróżki” pokazuje pracę czterech współczesnych kobiet zajmujących się zawodowo wróżbiarstwem. Co widzą w kartach? Jacy klienci odwiedzają je najczęściej? Co dają im spotkania z tarocistkami?

Na antenę TVN Style powracają także znani i lubiani. Maja Sablewska z piątym sezonem swojego programu w którym pomoże zagubionym kobietom znaleźć swój styl i odmienić życie („Sablewskiej sposób na modę”, niedziela, godz. 11.55). CZYTAJ TAKŻE: CZY W PROGRAMIE "SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ" POJAWIĄ SIĘ MĘŻCZYŹNI? [WIDEO] Maciej Wróblewski będzie ratował kolejne podupadające zakłady fryzjerskie („Afera fryzjera”, 5 września, godz. 14.40), a Anna Starmach pokaże jak przygotować nietypowe kanapki, zapiekanki, makarony i kluseczki („Pyszne 25”, 5 września, godz. 12.50). CZYTAJ TAKŻE: ANNA STARMACH O NOWYM SEZONIE PROGRAMU "PYSZNE 25" [WIDEO]

W jesiennej ofercie kanału nie może zabraknąć także Katarzyny Bosackiej, która będzie wszędzie tam, gdzie się produkuje, fabrykuje, uprawia i... oszukuje („Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, 6 września, godz. 10.40). U Magdy Mołek „W roli głównej” (7 września, godz. 22.25) pojawią się: skarb narodowy Polaków – piłkarz Robert Lewandowski, Edyta Górniak, Dawid Podsiadło, Ewa Ewart i Joanna Krupa. CZYTAJ TAKŻE: ROBERT LEWANDOWSKI W PROGRAMIE MAGDY MOŁEK. "WALCZYŁAM O NIEGO PIĘĆ LAT" [WIDEO] Karolina Korwin Piotrowska przez całe lato ostrzyła sobie pazury! I język! We wrześniu weźmie na tapetę celebrytów. Będzie krytykować, ale i chwalić („Magiel towarzyski”, soboty, godz. 22.30). CZYTAJ TAKŻE: "MAGIEL TOWARZYSKI". KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA O NOWYM SEZONIE PROGRAMU [WIDEO] Dorota Wellman i Paulina Młynarska nie boją się trudnych tematów i zawsze mają o czym rozmawiać w „Mieście kobiet” (2 września, godz. 22.40). Tak będzie też w tym sezonie!

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafi zdziałać cuda nawet w najmniejszej przestrzeni, na którą właścicielom brakuje już pomysłów. Każda „demolka” w wykonaniu ekipy remontowej programu „Dorota was urządzi” (5 września, godz. 16.40) kończy się spektakularnym sukcesem. 3 września o godz. 22.25 swoją premierę będzie miał dziesiąty, jubileuszowy sezon „Pani Gadżet”. Anna Nowak-Ibisz ciągle jest pełna energii, a wyszukiwanie najnowszych gadżetów nigdy jej się nie nudzi. Na antenę wraca także Agnieszka Szulim i najbardziej inspirujący program stworzony przez kobiety i dla kobiet. „Stylowy magazyn” w soboty o godz. 17.20.

Widzowie pokochali doktora Ambroziaka i jego ekipę. Najwyższej klasy specjaliści już trzeci sezon będą dawali zakompleksionym pacjentom szansę na lepsze życie („Życie bez wstydu”, 4 września, godz. 22.30). Wśród kontynuacji zobaczymy także nową serię „Sprzątaczek” (5 września, godz. 18.30) i kolejną odsłonę kultowego programu „66 naj...”. Tym razem „66 w sieci” (1 września, godz. 22.25).

Oferta TVN Style to nie tylko produkcje polskie. Jesienią na antenie kanału pojawią się serie i filmy dokumentalne o bardzo różnorodnej tematyce. „Agresja w szkołach” o ważnym problemie przemocy wśród dzieci. Razem z brytyjską dziennikarką, Cherry Healey, widzowie wyruszą na poszukiwanie dawnej, pierwszej miłości. Poznają „Mroczne sekrety” Brytyjczyków i podpatrzą jak w USA burzy się starą kuchnię, żeby za chwilę zbudować ją od nowa w zupełniej innej odsłonie. To w programie „Polowanie na kuchnię”. Na antenie będzie można zobaczyć także serię „Rozpieszczone dzieci” o problematycznych podopiecznych, którzy spędzają sen z powiek swoim rodzicom. To tylko przedsmak tego co nas czeka jesienią! To wszystko w TVN Style!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×