Jesienna ramówka TVN Turbo!

Jesienna ramówka TVN Turbo czyli Cesny, Antonowy, śmigłowce. Wybuchy, ćwiczenia, skoki ze spadochronem. Zasady ruchu w krajach europejskich. Najpiękniejsze i najbardziej kultowe samochody. I to, co mężczyźni kochają najbardziej - gadżety.

Multimedia

We wrześniu z piskiem opon z nowymi programami rusza jesienna ramówka TVN Turbo. Nie zabraknie też jazdy ze znanymi i lubianymi pozycjami.

Programową trasę rozpoczynamy pięcioma nowościami. 14 września o godz. 10.30 startuje "Top Wings". Ten program przeniesie każdego w świat dotychczas zarezerwowany dla nielicznych. Spotkania z pasjonatami latania, tajemnice maszyn lotniczych, nietuzinkowe trasy i niezwykłe lotnicze wydarzenia. Gospodarzami są Wojciech Dobrzeniecki - pilot zawodowy oraz Piotr Fiedler - jego uczeń. Kolejna nowość to "Siła armii" z silnym prowadzącym, majorem Arkadiuszem Kupsem. Od 8 września o godz. 16.50 będzie pokazywał czym jest współczesne wojsko. Dziś, aby być żołnierzem nie wystarczy hart ducha i dobra kondycja. W armii karierę robią osoby z zacięciem technologicznym informatycznym. "Jazda (nie) polska" to nowa propozycja Kuby Bielaka. Jako znawca zwyczajów, grzechów i zachowań kierowców sprawdza czy wszędzie są one takie same. Jak jeżdżą Grecy? Na co trzeba uważać na drogach Skandynawii? Czy policjanci w Finlandii są wyrozumiali? Odpowiedzi szukajcie od 8 września, godziny 13.00. Cadillac Edwarda Gierka, Citroen De Gaulle’a i Fantomasa, Maluch, STAR oraz legenda czarnej Wołgi. To kultowe samochody, które ciągle budzą wiele emocji. Razem z naszymi gwiazdami poznacie 44 z nich. "44 kultowe samochody" odpalamy 13 września o godzinie 22.25. Ostatnia nowość tego sezonu to "Nowy gadżet". Gadżety to nowocześniejsze urządzenia, najrozmaitsze aplikacje. Różnorodność oferty może przyprawić o zawrót głowy, dlatego Kuba Klawiter - prawdziwy gadżetomaniak - przetestuje najciekawsze, dostępne na rynku przedmioty, sprzęty i aplikacje. Telewizor włączcie już 8 września o godzinie 15.30.

TVN Turbo to także propozycje już doskonale znane i lubiane: od "Automaniaka", przez "Zakup kontrolowany", "Legendy PRL-u", po "Uwaga pirat!" czy "Agromachinę". Poza tym oczywiście dużo programów motoryzacyjnych, emocji sportowych oraz filmy dokumentalne o II wojnie światowej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×