Jesienna ramówka TVP 2018. "Drogi wolności", "M jak miłość" i "The Voice of Poland" w jesiennym spocie promocyjnym! [WIDEO]

Telewizja Polska zaprezentowała jesienny spot promocyjny. Znaleźli się w nich przedstawiciele produkcji, które będzie można oglądać zarówno w TVP1, jak i w TVP2. Jak Wam się podoba wideo przygotowane przez TVP?

Multimedia

"Drogi wolności", "M jak miłość", "Korona królów", "Bake off Junior", "The Voice of Poland" i "Rolnik szuka żony" to tytuły, które przede wszystkim promować mają nową ramówkę TVP, przygotowaną na jesień 2018.

Gwiazdy "M jak miłość", "Korony królów" oraz innych seriali i programów TVP na konferencji ramówkowej [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W spocie widzimy główne bohaterki serialu o losach krakowskiej rodziny, którą poznamy na tle odradzającej się Rzeczpospolitej. Wcielają się w nie Julia Rosnowska, Paulina Gałązka i Katarzyna Zawadzka. Telewizja Polska podkreśla, że 2018 r. to rok, w którym 18. urodziny obchodzi jeden z największych serialowych hitów, "M jak miłość".

Nie brakuje również pierwszej polskiej telenoweli historycznej, nowej odsłony programu "Bake Off - Ale ciacho!" oraz 9. edycji jednego z najpopularniejszych muzycznych talent show w Polsce. Zobaczcie ramówkowy spot TVP na jesień 2018!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • * (gość)

    Spot całkiem fajny choć mógłby zawierać więcej produkcji. Jest w nim Julia Wróblewska czyli Zosia z mjm w części poświęconej temu serialowi. A w nowej czołówce mjm jej nie ma. Nowa czołówka tego serialu jest ok. choć samą konstrukcją mocno przypomina poprzednią. Coraz mniej tam tylko członków rodziny, od której ten serial się zaczął. Ale ostatnia sekwencja owej czołówki czyli Marcin i Szymek- przeurocza. Aczkolwiek tv to nie tylko seriale i pr. rozrywkowe, ale i dobre filmy. I dobrych, nowych filmów trochę mi brak w tv. Jako osoba interesująca się kinem i filmem oglądam na yt Sfilmowanych, których materiały bardzo lubię. Żałowałam jednak, że nie zrobili recenzji filmu Kochając Pabla, nienawidząc Escobara- może wspomną o nim przy podsumowaniu roku.

    25.08.2018 19:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×