Jesienna ramówka TVP 2020. Marcelina Zawadzka cała na biało, Ida Nowakowska w kowbojskim stylu i oryginalny Michał Szpak. Gwiazdy na prezentacji ramówki TVP

Telewizji Polska z pompą wyprawiła ramówkowy show - jesień 2020. Na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2020 zjawiło się sporo gwiazd m.in. Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Michał Szpak, Katarzyna Cichopek czy Anna Popek. Jak znani zaprezentowali się na ramówce TVP? Zobacz zdjęcia w galerii!

Multimedia

Jesienna ramówka TVP 2020. Gwiazdy na konferencji TVP

W czwartek, 27 sierpnia w gmachu Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVP. Na otwarciu jesiennego sezonu zjawiło się mnóstwo gwiazd i celebrytów. Większość z nich postawiła w tym roku na biel, bezpieczne beże i zachowawczą czerń. Jak znani prezentowali się na ściance?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie nową parą prowadzących. Jak wyglądał ich debiut?Zobacz więcej

Podczas ramówkowego show w TVP szyku zadali m.in. Katarzyna Cichopek z mężem, Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Karolina Pajączkowska, Izabella Krzan, Edyta Górniak czy Michał Szpak.

Kto jeszcze pojawił się na jesiennej ramówce TVP 2020? W galerii znajdziesz zdjęcia gwiazd obecnych na wydarzeniu. Galerię aktualizujemy na bieżąco!

Rozrywkowe nowości i premiera serialu "Ludzie i bogowie" w Telewizji Polskiej. Co TVP pokaże jesienią 2020?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sporo nowości- jedne zapowiadają się lepiej, inne słabiej (gość)

    Dziwne tylko, że TVP zdecydowało się w obecnej sytuacji na konferencję ramówkową w tradycyjnym kształcie.

    31.08.2020 12:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×