Jesienna ramówka TVP 2020. Rozrywkowe nowości i premiera serialu "Ludzie i bogowie" w Telewizji Polskiej. Co TVP pokaże jesienią 2020?

W siedzibie Telewizji Polskiej odbyła się prezentacja jesiennej ramówki 2020. Widzowie Jedynki wkrótce będą mogli oglądać m.in. premierowy serial "Ludzie i bogowie", premierowe spektakle Teatru Telewizji – "Trójkąt Bermudzki", "Halo, halo, tu mówi Warszawa" i "Cud biednych ludzi" oraz siódmą edycję hitowego programu "Rolnik szuka żony".

Multimedia

Jesienna ramówka TVP 2020 - seriale

Widzowie TVP1 I TVP2 będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów popularnych seriali: "Korona królów", "Klan", "Leśniczówka", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Komisarz Alex", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Na sygnale" czy "O mnie się nie martw". Nowością jest "Uzdrowisko" oraz serial osadzony w czasach II wojny światowej "Ludzie i bogowie", którego reżyserią zajął się Bodo Kox.

Marcelina Zawadzka cała na biało, Ida Nowakowska w kowbojskim stylu, czyli gwiazdy na prezentacji ramówki TVPZobacz więcej

Jesienna ramówka TVP 2020 - programy rozrywkowe

Jesienne rozrywkowe nowości TVP to m.in. program rozrywkowy "Anything Goes. Ale Jazda!" z Elżbietą Romanowską, prowadzony przez Idę Nowakowską show "Ameryka da się lubić", teleturniej "Przyjaciele na zawsze" z gospodarzem Łukaszem Nowickim czy specjalna edycja programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" w ramach której zostanie wyłoniony reprezentant Polski w Konkursie Eurowizji Junior 2020.

Jesienna ramówka TVP 2020 - Teatr TV

"Trójkąt Bermudzki" to pierwsza premiera Teatru Telewizji w sezonie jesiennym. Spektakl w reżyserii Bodo Koxa, który zostanie wyemitowany 21 września, to współczesna komedia ukazująca zderzenie przedstawicieli dwóch światopoglądów na bezludnej wyspie. W sztuce wystąpili bracia, Cezary i Radosław Pazura oraz Anna Karczmarczyk. Kolejną premierą Teatru Telewizji będzie, planowany na 5 października, spektakl "Halo, halo, tu mówi Warszawa" w reżyserii Ewy Małeckiej. Dla autorki scenariusza, kanwą fabuły stały się wydarzenia z września 1939 roku. Narracja skupia się wokół trzech etapów obrony Warszawy, wpisanych w rytm pracy Polskiego Radia. W obsadzie zobaczymy m.in.: Sambora Czarnotę, Sławomira Grzymkowskiego, Adama Cywkę oraz Annę Grycewicz. Widzowie Teatru Telewizji zobaczą też dramat Mariana Hemara "Cud biednych ludzi" w reżyserii Zbigniewa Lesienia. Spektakl porusza temat wiary i paradosków dotyczących oceny bohatera, który był uczestnikiem cudu.

Mateusz Borek w TVP. "Przyjąłem swobodną formę współpracy z Telewizją Polską"Zobacz więcej

Szczegóły tego, co będzie można oglądać jesienią 2020 w TVP oraz najważniejsze propozycje telewizyjne znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • San Jose CA (gość)

  Oprawa graficzna jest wykonana bardzo profesjonalnie. Gratuluje grafikom - zaprezentowali swiatowy poziom. Ciekawe czy robili to Polacy czy zagraniczniacy.

  31.08.2020 14:07
 • Gosc (gość)

  Szkoda tylko, że w czasie jesiennej ramowki tvp wszystkie gwiazdy śpiewały z pleybeku

  28.08.2020 22:16
 • z całej tej ramówki najbardziej interesuje mnie serial Ludzie i bogowie (gość)

  Co do spotu mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest w nim coś oryginalnego, a z drugiej oprawa graficzna mogłaby być lepszej jakości.

  28.08.2020 10:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×