jesienna ramówka

"Lepiej późno niż wcale". Karol Strasburger, Krzysztof Hanke i Rafał Masny w nowym programie Polsatu! Konkurencja dla "Azja Express"? [ZDJĘCIA]

W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Sprawdźcie szczegóły programu "Lepiej późno niż wcale".

17.07.2018Lepiej późno niż wcale

„Makłowicz w drodze”. Trzyodcinkowa premiera programu już 11 listopada! Gdzie oglądać?

Wybitny dziennikarz, wielki podróżnik i niezastąpiony przewodnik po kulinarnej mapie świata! W Polsce jako pierwszy w dziejach telewizji zaproponował widzom zwiedzanie globu poprzez pryzmat kulinariów! W unikalny sposób odkrywa wyjątkowe miejsca, ukazuje związki kuchni z kulturą i historią danych regionów. Przed Państwem Robert Makłowicz! Już 11 listopada na antenie Food Network widzowie będą mogli zobaczyć aż trzy odcinki jego programu „Makłowicz w drodze”!

08.11.2017Makłowicz w podróży

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×