"Jess i chłopaki" sezon 7. Jak zakończy się historia Jess? Finał popularnego serialu już wkrótce na FOX Comedy! [ZDJĘCIA]

Już niedługo na kanale FOX Comedy będziemy mogli obejrzeć finałowy sezon przygód Jess (Zooey Deschanel) i jej przyjaciół. Siódmy sezon produkcji rozpoczyna się trzy lata od zaskakującego finałowego pocałunku Jess i Nicka w windzie, a jak to wszystko się zaczęło?

Multimedia

Dwudziestokilkuletnia Jess po zerwaniu ze swoim wieloletnim chłopakiem próbowała odnaleźć się w życiu singla. Stanęła przed wyzwaniem znalezienia sobie nowego mieszkania i ułożenia życia od nowa. Tak właśnie trafiła na trójkę samotnych, przystojnych facetów – barmana Nicka, casanovę Schmidta i trenera „Coacha” Erniego. Wprowadzając się do nich, nie wiedziała, że od tej chwili jej życie ani przez chwilę nie będzie nudne!

Nastolatki, licealne dramy i morderstwa, czyli seriale podobne do "Riverdale"! [GALERIA]Zobacz więcej

Początkowo to 6. sezon planowany był jako finałowy, jednak postanowiono dokręcić dodatkowe osiem odcinków na ostatni 7. sezon. Co spotka tę zgraną paczkę tym razem? W pierwszym odcinku Nick i Jess wracają z romantycznej wycieczki po Europie, podczas której ukochany bohaterki promował swoją nową książkę. Natomiast Cece i Schmidt mają problemy ze zorganizowaniem przyjęcia urodzinowego dla trzyletniej córeczki. Jak widać wiele się zmieniło w życiu bohaterów przez te trzy lata!

Zooey Deschanel, odtwórczyni roli tytułowej Jess, w jednym z wywiadów opowiada o swoich odczuciach dotyczących zakończenia serialu i skrócenia sezonu do ośmiu odcinków:

To dobra decyzja. Pracowaliśmy nad tym serialem przez długi czas i chcieliśmy zakończyć go w dobrym stylu, nie spinając się, że musi to być kilkanaście odcinków. To prawdziwy wyczyn i jestem bardzo dumna z tego, że w jakimś sensie wspólnie napisaliśmy kolejny rozdział dla seriali komediowych. To trochę słodko-gorzka sytuacja, ponieważ będę tęsknić za wszystkimi moimi przyjaciółmi. Uwielbiam ludzi, z którymi pracowałam przez te wszystkie lata.

Serwis zamawia trzy seriale młodzieżowe. Dorównają "Riverdale" i "13 powodów"? [O CZYM BĘDĄ?]Zobacz więcej

Również Jake Johnson - serialowy Nick, opowiada o swoich odczuciach na temat ostatniego sezonu:

Naprawdę podoba mi się to, co wydarzyło się między Nickiem i Jess. Trudno będzie mi brać udział w jakimkolwiek innym projekcie niż „Jess i chłopaki”. Zaczynając pracę w tym serialu, nie miałem pojęcia, w co się pakuję. Nie zdawałem sobie sprawy, że to przedsięwzięcie na siedem lat.

Jak zakończą się losy Jess i chłopaków? Tego wszystkiego dowiemy się już w niedzielę 15 lipca o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×