"Jessie". Cameron Boyce nie żyje. Na co zmarła 20-letnia gwiazda Disneya?

Ogromny szok. Właśnie w takim stanie się wszyscy fani serialu "Jessie", ponieważ odtwórca roli Luke'a Rossa, Cameron Boyce nie żyje. Co się stało?

Multimedia

Cameron Boyce zmarł w nocy z soboty 6 lipca na niedzielę 7 lipca 2019 roku. Jak poinformowała rodzina, nastoletni aktor zmarł we śnie. Miał atak, który wynikał z jego stanu zdrowia. Rodzice oraz rodzeństwo chłopaka są załamani.

Cameron Boyce urodził się 28 maja 1999 roku. Na małym ekranie zadebiutował w 2008 roku, gdy pojawił się w produkcjach "Lustra" oraz "Eagle Eye". Rok później przyszedł czas na "Duże dzieci", jednak największą popularność przyniósł mu serial Disney - "Jessie", który realizowany był do 2015 roku.

Gwiazdy serialu Netflix na Open’er Festival! Jak bawili się w Polsce?Zobacz więcej

Ponadto młody aktor pojawił się także w takich produkcjach jak m.in. "Jeszcze większe dzieci" (2013), "Poradnik zakręconego gracza" (2015) oraz "Następcy" (2015).

Serial "Jessie" możecie obejrzeć na Netflix.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanką (gość)

    😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    29.10.2020 11:15
  • (Jessej) to Fanka Maja (gość)

    [*] [*] spoczywaj młody 😥😿💔

    30.09.2020 15:40
  • (Jessej) to Fanka Maja (gość)

    Ciongłę go oglądam spoczywaj w pokoju 😫 [°]

    30.09.2020 15:38
  • Fanką (gość)

    Czemu on. Bardzo go lubię. Będzie mu tam lepiej niż tutaj niż żeby tu się męczy I był ładny 😱😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😫😭😫😟😟😟🙁🙁😟

    30.09.2020 15:35
  • Fanką (gość)

    Czemu on. Bardzo go lubię. Będzie mu tam lepiej niż tutaj niż żeby tu się męczy I był ładny 😱😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😫😭😫😟😟😟🙁🙁😟

    30.09.2020 15:34
  • Fanką (gość)

    Czemu on. Bardzo go lubię. Będzie mu tam lepiej niż tutaj niż żeby tu się męczy I był ładny 😱😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😫😭😫😟😟😟🙁🙁😟

    30.09.2020 15:34
  • Jga (gość)

    Ty jak masz pisać że on był brzydki to nie pisz tego na tej smótnej stronie bo innym też jest smutno on był ładny

    06.08.2020 13:20
  • Jga (gość)

    Ja też bardzo go lubiłam😭😭😭😭😭

    06.08.2020 13:17
  • Jga (gość)

    Mi też to był mój przyjaciel znałam go już nigdy go nie zobaczę chyba że w niebie nie tam świeci i tańczy😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    06.08.2020 13:15
  • Czały czas płakać mi się chce jak o tym slysze (gość)

    Spoczywaj w pokoju []* 😭😭😭😭😭

    12.06.2020 07:15
  • Fanka (gość)

    😓Bardzo go lubiłam 😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😫😫😫😫

    20.04.2020 18:19
  • Formiko (gość)

    Spoczywaj w pokoju młody... Ale jak czytam komentarze owych nastolatków to upewniam się w przekonaniu, że rośnie pokolenie analfabetów co nie potrafią używać klawiatury... Zdziwieni, że jak można umrzeć we śnie? No można! Tu nie chodzi o to, że sen jest niebezpieczny.. Bo teraz pewne niemroty będą bać się spać... Tylko dostał zawał, atak czy zapaść.. Itp... Dobra bezbolesna śmierć, choć nie w tak młodym wieku.. PS. Moja babcia umarła siedząc z wnukami przy rozmowie.. Głowę położyła i umarła z uśmiechem na ustach przy swoich bliskich mając 83 lata...To była dobra śmierć.. R. I. P

    14.02.2020 14:01
  • król karol kupił..... (gość)

    ON JEST(BYŁ)BRZYDKI!!!!!!![*]

    16.08.2019 14:35
  • lol (gość)

    ale czemu on a nie ktoś inny rozumiem też czasem mi sie śnią sny ale jak to możliwe w snie umrzeć ????? :'(((((((((((((((((( on to mój ulubiony aktor CZEMU CZEMU ON!!!?????????!! :'( :'( :(

    14.08.2019 12:37
  • Nadi (gość)

    😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔

    11.08.2019 16:16
  • [*] (gość)

    czego jego to spotkało to był mój prawie ulubiony aktor Disney[*] nieh spoczywa w pokoju😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏

    24.07.2019 09:11
  • 😭😭😭😭😭😭😭😭😿😿😿😿😿😿😥😥😢😢😥😥😢😥 (gość)

    O boże tak płacze że mnie pieką oczy😥😥😥😥😥😥😢😢😿😢😥😢😥😢😿😭😢😥😢😿😭😭😢😢😥😥😢😿😿😭😿😥😥😥😢😿😭😭😿😢😥😥😢😿😭😭😿😿😢😥😥😢😢😿😿😭😿😿😢😥😥😢😢😿😭😿😢😢😥😢😢😿😿😭😭😭😿😢😥😥😥😢😢😿😿😭😭😭😿😢😢😥😢😢😿😿😭😭😿😢😥😥😥😿😭

    19.07.2019 18:02
  • 😢😢😢 (gość)

    Spoczywaj w pokoju

    18.07.2019 17:59
  • Kocham go (gość)

    Był jeszcze za młody na to żeby umrzeć... Nawet pisząc to płaczę 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    15.07.2019 00:50
  • 3 część (gość)

    No szkoda ale dobrze że 3 części następców nagrali😭😭😭😭😭

    13.07.2019 20:28
NowszeStarsze