"Jessie". Cameron Boyce nie żyje. Na co zmarła 20-letnia gwiazda Disneya?

Ogromny szok. Właśnie w takim stanie się wszyscy fani serialu "Jessie", ponieważ odtwórca roli Luke'a Rossa, Cameron Boyce nie żyje. Co się stało?

Multimedia

Cameron Boyce zmarł w nocy z soboty 6 lipca na niedzielę 7 lipca 2019 roku. Jak poinformowała rodzina, nastoletni aktor zmarł we śnie. Miał atak, który wynikał z jego stanu zdrowia. Rodzice oraz rodzeństwo chłopaka są załamani.

Cameron Boyce urodził się 28 maja 1999 roku. Na małym ekranie zadebiutował w 2008 roku, gdy pojawił się w produkcjach "Lustra" oraz "Eagle Eye". Rok później przyszedł czas na "Duże dzieci", jednak największą popularność przyniósł mu serial Disney - "Jessie", który realizowany był do 2015 roku.

Gwiazdy serialu Netflix na Open’er Festival! Jak bawili się w Polsce?Zobacz więcej

Ponadto młody aktor pojawił się także w takich produkcjach jak m.in. "Jeszcze większe dzieci" (2013), "Poradnik zakręconego gracza" (2015) oraz "Następcy" (2015).

Serial "Jessie" możecie obejrzeć na Netflix.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • król karol kupił..... (gość)

    ON JEST(BYŁ)BRZYDKI!!!!!!![*]

    16.08.2019 14:35
  • lol (gość)

    ale czemu on a nie ktoś inny rozumiem też czasem mi sie śnią sny ale jak to możliwe w snie umrzeć ????? :'(((((((((((((((((( on to mój ulubiony aktor CZEMU CZEMU ON!!!?????????!! :'( :'( :(

    14.08.2019 12:37
  • Nadi (gość)

    😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔

    11.08.2019 16:16
  • [*] (gość)

    czego jego to spotkało to był mój prawie ulubiony aktor Disney[*] nieh spoczywa w pokoju😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏

    24.07.2019 09:11
  • 😭😭😭😭😭😭😭😭😿😿😿😿😿😿😥😥😢😢😥😥😢😥 (gość)

    O boże tak płacze że mnie pieką oczy😥😥😥😥😥😥😢😢😿😢😥😢😥😢😿😭😢😥😢😿😭😭😢😢😥😥😢😿😿😭😿😥😥😥😢😿😭😭😿😢😥😥😢😿😭😭😿😿😢😥😥😢😢😿😿😭😿😿😢😥😥😢😢😿😭😿😢😢😥😢😢😿😿😭😭😭😿😢😥😥😥😢😢😿😿😭😭😭😿😢😢😥😢😢😿😿😭😭😿😢😥😥😥😿😭

    19.07.2019 18:02
  • 😢😢😢 (gość)

    Spoczywaj w pokoju

    18.07.2019 17:59
  • Kocham go (gość)

    Był jeszcze za młody na to żeby umrzeć... Nawet pisząc to płaczę 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    15.07.2019 00:50
  • 3 część (gość)

    No szkoda ale dobrze że 3 części następców nagrali😭😭😭😭😭

    13.07.2019 20:28
  • Na jakim chorobe choroał (gość)

    Niech spoczywa w pokoju😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    11.07.2019 02:19
  • Spoczywaj w pokoju😭 (gość)

    Jeśli ktoś nie wie to Cameron zmarła atak serca

    10.07.2019 15:12
  • Fan (gość)

    Niech spoczywa w pokoju 😭😰😥😢😓😫

    10.07.2019 13:37
  • Cameron (gość)

    Nadal nie mogę w to uwierzyć. Cameron nie żyje płakać mi się chce jak p zaczynałam że on.... To był wielki szok gdy to przeczytałam bardzo tęsknię i kocham z całego serca.

    09.07.2019 19:15
  • Rozpaczam😭💔 (gość)

    Mam złamane serce bo to mój unijny aktor najbardziej z następcy 1 i 2 oraz jak myślę 3. W piątek oglądałam następcy A w niedzielę szok bo nie żyje dalej po nim płacze niech spoczywa w pokoju składka kondolencje rodzinie i przyjaciołom z planu był dobrym i młodym człowiekiem nie zasłużył na to. Potwierdza się to że świat jest niesprawiedliwy.

    09.07.2019 17:26
  • Weronika (gość)

    Weronika Z zacznij pisać bez błędów, a później zacznij oglądać telewizję.

    09.07.2019 14:46
  • Oliwia Małek (gość)

    Niech spoczywa w pokoju😭😭😭😭😭🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼💔💔💔 mnóstwo ludzi bliskich Cameronowi ma złamane serca

    09.07.2019 14:04
  • Zuzia k (gość)

    Bendę zanim bardzo tęsknić. Niech spoczywa w spokoju

    09.07.2019 11:20
  • 😭😭😭 (gość)

    Był jeszcze młody postawmy swieczne niech spoczywa w pokoju (*)

    08.07.2019 20:11
  • Kocham cie (gość)

    spożywiaj w pokoju wrzyzscy teńsknią za tobą i Jessie bez ciebie

    08.07.2019 19:04
  • Ktoś (gość)

    Niech spoczywa w spokoju był cudowny😭😭😭

    08.07.2019 18:53
  • zslzk ox (gość)

    Zzpxihjxk kxlcsvbszgv wbcccockvvlxuh lslcmoz oxpclh ishlxickc kspsi idpckvjchdlxpcgoxockbjc lxk Cloxpgnlxocnocjsfjd wj 3303 Dpfafbaklazagb wfbapbskbfbzs

    08.07.2019 18:32
NowszeStarsze