Jest chętny na wykupienie seks taśmy Kim Kardashian

Tajemniczy nabywca chce wykupić słynną seks taśmę Kim Kardashian, by usunąć ją z rynku!

CZYTAJ TAKŻE: SEKS TAŚMA KIM KARDASHIAN OŻYŁA KIM KARDASHIAN WZIĘŁA ŚLUB

Nie wiadomo, kto stoi za ofertą, złożoną Vivid Entertainment - firmie, która posiada prawa do seks taśmy Kim. Pośrednikiem jest adwokat ze stanu Tennessee, który złożył oficjalną propozycję Steve`owi Hirschowi, szefowi Vivid.

Nabywca chce przejąć prawa nie tylko do opublikowanego nagrania, ale wszystkich elementów, które są związane z taśmą Kim, a nie znalazły się na wypuszczonym na rynek DVD Vivid Entertainment. Chodzi o ewentualne wycięte fragmenty lub nawet pojedyncze kadry.

Ciekawe, że w ofercie ani razu nie pada nazwisko Raya J, który był partnerem Kim podczas "tworzenia" taśmy...

Hirsch, który potwierdził już nawiązanie kontaktu z adwokatem z Tennessee, uważa jednak, że dolna granica, od której jego firma może zacząć rozmawiać o sprzedaży taśmy to 30 milionów dolarów.

CZYTAJ TAKŻE: ZDJĘCIE Z IMPREZY KARDASHIAN WARTE MILIONA DOLARÓW NAJLEPSZA PUPA NA ŚWIECIE

  • Trzeba zdać sobie sprawę z długoletniej możliwości eksploatacji tej taśmy i właśnie ten element decyduje o kwocie, której oczekujemy od potencjalnego nabywcy - powiedział Steve Hirsch.

Ma rację, do tej pory to nagranie w Internecie ma około 300.000 widzów miesięcznie, ale w ślubny weekend Kim obejrzało je 2 miliony osób. Równie wielu chętnych do obejrzenia Kim w akcji będzie podczas kolejnych wydarzeń z jej udziałem: przyjścia na świat dzieci, ewentualnego rozwodu i kolejnych małżeństw...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×