Jest skarga na "Top Model"!

Nad TVN zawisła groźba zapłacenia sporej kary za zachowanie jurorów "Top Model".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "TOP MODEL" PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE SENSACJA! MĘŻCZYZNA W "TOP MODEL 2"?

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła już oficjalna skarga na zachowanie depczące godność młodych kobiet - poinformował "Super Express". Przełomem okazał się ostatni odcinek, w którym Angelika Fajcht musiała nosić na rękach fotografa Marcina Tyszkę, a potem projektant Dawid Woliński zaczął obmacywać piersi zaskoczonej modelki, ponoć by sprawdzić, czy są naturalne... Ktoś nie wytrzymał i zmusił KRRiT do zajęcia się programem.

  • Tak, wpłynęła skarga od osoby prywatnej na ostatni odcinek "Top Model". Głównie zarzucająca, że jest za dużo treści erotycznych jak na taki program i o tej godzinie. Teraz wyślemy zawiadomienie o skardze do nadawcy. I poczekamy na jego opinię w tej sprawie - powiedziała gazecie Katarzyna Twardowska, rzecznik prasowy KRRiT.

CZYTAJ TAKŻE: PIERWSZE FAWORYTKI "TOP MODEL" TYRA BANKS WYSTĄPI W POLSKIM "TOP MODEL"

Gdy Rada otrzyma wyjaśnienie od TVN, zdecyduje, co dalej. Może nałożyć karę pieniężną albo ograniczyć się do upomnienia stacji.

Komentarze

Skomentuj
  • ktosik (gość)

    A skąd wiecie że to nie było zgłoszenie w celu uzyskania większego i to darmowego rozgłosu :D

    24.09.2011 13:50
  • A/A (gość)

    I po tym widać jak bardzo ludzie się nudzą... żeby zgłaszać skargę o coś takiego... śmiać mi się chciało jak to czytałem. Ludzie są żałośni po prostu. Lepiej by się sobą zajęli i zgłaszali skargę na kogoś, kto katuje swojego psa lub bije dziecko a nie program tv. Po prostu poniżej poziomu :/

    24.09.2011 13:00
  • kk (gość)

    Najbardziej żałosne jest, że Polacy to coś oglądają.

    24.09.2011 11:22
  • MT (gość)

    popieram złożenie skargi!

    23.09.2011 22:42
  • Rina (gość)

    osoba, która złożyła skargę powinna oglądać tylko i wyłącznie Telewizję Trwam, a nie programy, których nie rozumie.Kandydatka na modelkę NIE MUSIAŁA NOSIĆ NIKOGO, kiedy juror do niej podszedł, znienacka złapała go i przeniosła parę kroków. Nikt się tego nie spodziewał. Zrobiła to z własnej woli. Dawid Wolski w sposób profesjanalny, na wyłączne życzenie madelki, sprawdził czy biust jest prawdziwy, gdyż regulamin odrzuca kandydatki, które są sztuczne zrobione. Nie było w tym żadnych podtekstów erotycznych. Fanatykom religijnym powinno się USTAWOWO, zabronić oglądania normalnej telewizji, odwiedzania współczesnych Galerii sztuki i innych miejsc gdzie ciemnota niczego nie kuma.

    23.09.2011 20:05
  • Jezebel (gość)

    Jeszcze jeden chory program... Właściwie dla kogo? Chyba jedynie dla żri, bo chyba ta ekipa, towarzystwo wzajemnej adoracji nie jest jury?

    23.09.2011 16:32
  • gość (gość)

    Szkoda ze nikt nie złożył zażalenia na to jak poniża się tam kobiety szkoda tych dziewczyn :( a ta z cyckami sama się o to prosiła i sama wyraziła na to zgodę :) czyżby jakiś zazdrosny chłopak się poskarżył że zmacali mu dziewczynę zresztą głupią na dodatek żeby się dostać dała się zmacać ciekawe co jeszcze zrobi żeby wygrać .....................

    23.09.2011 16:30
  • olo (gość)

    Wielu występującym w programach erotycznych, nazywanych rozrywkowymi,zdarza się wykraczać poza ramy przyzwoitości.To chyba na zasadzie, kto nie chce, niech nie patrzy.Może mają rację.To nie zmienia jednak faktu,że im się w głowach poprzewracało .Po prostu za dużo pieniędzy.Myślę,że producenci mają za dużo pieniędzy i za dobrze płacą .

    23.09.2011 15:27
  • hehe (gość)

    zboczki