"Jestem, jaki jestem". Michał Wiśniewski pochwalił się licznym potomstwem! "Całkiem (nie)normalna rodzinka"

Michał Wiśniewski jest dumny ze swoich dzieci! Lider "Ich troje" opublikował w social media zdjęcia, na którym widzimy jego potomków. Zobacz koniecznie!

Multimedia

Michał Wiśniewski, jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów i lider zespołu "Ich troje", zasłynął również z tego, że ma liczne potomstwo. Ma bowiem piątkę dzieci z różnymi partnerkami, a pomagał też w wychowaniu dzieci swoich licznych partnerek.

Michał Wiśniewski opowiedział o kulisach show. Zarobił na nim fortunę, ale willa nie należała do niego!Zobacz więcej

Gwiazdor opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy wszystkie jego dzieci poza najmłodszym, Falco Amadeusem. Wiśniewski podpisał fotografię w swoim stylu. - Całkiem (nie)normalna rodzinka! Love U All!

Na zdjęciu możemy zatem zobaczyć dzieci ze związku z Mandaryną, Xaviera Michała i Fabienne Martę, oraz ze związku z Anną Świątczak, Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Co ciekawe, na fotografii znalazł się także Maksymilian Idzik, syn Dominiki Tajner z wcześniejszego związku.

Fani cieszą się, że wokalista dba o swoje dzieci. - Żeby każdy taki był nienormalny to by super było. Dzieci mają ze sobą kontakt. Matki nie utrudniają kontaktu z ojcem. Ojciec dba o dzieciaki - napisała jedna z fanek. - Całkiem normalna i fajna rodzina! Przynajmniej mają szacunek jak widać i oparcie w całej reszcie - dodał ktoś inny.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Bodziu (gość)

    Kolejny wieloletni głupek!

    21.02.2021 12:39
  • Bodziu (gość)

    Kolejny wieloletni głupek!

    21.02.2021 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×